Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm befestette a haját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm befestette a haját és zavar. Szóvá tehetem vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Nagyon szép hosszú sötétbarna haja volt, imádtam amikor lófarokban hordta és hogy természetes. Egy hónapja mondta, hogy megy fodrászhoz, gondoltam vágat a végéből, mert azt gyakran szokott. Erre haza jött mellig érő vörös hajjal, mert unalmasnak tartotta a barnát. Nekem egy szóval sem mondta, hogy befesteti. Előtte nap mutatott egy képet, amin hasonló hajú lány volt, kérdezte mennyire tetszik? Azt mondtam rá, hogy elég jó, de igazán mondhatta volna, hogy "ja, amúgy holnaptól ilyen leszek". Jól áll neki és nem az a rikító pirosas vörös, hanem inkább olyan lilás vörös, de hiányzik a hosszú barna haja. Kérdeztem tőle, hogy miért nem kérte ki a véleményemet? Azt mondta, hogy senkinek se mondta, mert nem akarta, hogy bárki lebeszélje róla és a hajszínéhez amúgy sincs senkinek köze. Már ilyen egy hónapja,de én nem tudok vele megbarátkozni, szerintetek szóljak neki, hogy jobb lenne,ha visszafestené barnára vagy nincs jogom beleszólni?
2020. szept. 10. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Most akk a színe a baj vagy h nem szólt előtte?
2020. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem van. Én utálom ezt a párkapcsolatban vagyok de amúgy senki ne szóljon bele az életembe baromságot. Egy ideális esetben a párkapcsolat egy párról szól, nem két egyénről.
2020. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A színe és, hogy nem szólt előtte, mert akkor mondhattam volna neki, hogy nekem a természetes színénél jobban semmi se fog jobban tetszeni.
2020. szept. 10. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy jobban tetszett az eredeti. Ezzel az információval viszont azt kezd, amit akar, nem biztos, hogy legközelebb figyelembe veszi.
2020. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Fantasztikus kapcsolat lehet ha egy hónapja ezen rugózol és ide jösz megkérdezni h szóvátedd-e, az ő részéről meg hagyjuk is
2020. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen elmondhatod neki a véleményed, de nem kötelezheted semmire, ahhoz nincs jogod. Azon azért gondolkozz el, hogy mennyire vagy erőszakos jellem, ha egy ilyen apró dolgot nem mert neked előre elmondani.
2020. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan mondd meg Neki, ezzel nem bántod meg. Jogos,hogy említhette volna Neked, és abban sem értem,hogy általában fontos a hozzánk közelálló véleménye ilyen drasztikus változásról.

Én is voltam ilyen helyzetben. Nő vagyok, természetes szőkésbarna hajjal, amibe időnként melíroztattam, esetleg egy-egy árnyalattal világosabbra festettem.

Mivel nekem is tetszett a vörös a fodrászommal kerestünk egy olyan árnyalatot amit úgy gondolt,hogy illik a bőrszínemhez.

A barátom tudott a festésről, az eredmény mégis meglepte, és Hozzád hasonlóan nem tudott vele megbarátkozni.

Azt mondta,hogy olyan mintha nem is én lennék.

Változtattam...a saját véleményem és az Övé is ugyanaz volt.

2020. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem megható, hogy neked annyira bejön az eredeti hajszíne. Valahogy ezt próbáld érzékeltetni vele, hogy neked úgy tökéletes ahogy van (volt).
2020. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magának legyen szép, ne másnak. Ha szóvá is teszed, nem biztos, hogy miattad meg is változtatja.


"...Kívánok minden újat, hogy egyszerre mindent lássak

Ezért nem érdekel, hogy mennyire tetszem neked,

vagy bárki másnak...". (by: Auth Csilla: El kell, hogy engedj)

2020. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a házasságom alatt derékig érő hajam volt, a férjem, akivel amőgy sokat veszekledtünk a ygerek miatt meg egyebek miatt, arra panaszkodott hogy mindenütt ott a hajam, pedig igyekeztem összeszedni, csak egy hosszú hajszál kitesz több rövidet. Erre elmentem a fodrászhoz hogy kis rövid frizut csináltassak, mint charlize theron a mad maxben. Az eredmény egy tüsi katonai haj lett, mindez jól mutatott a padödö testemhez. A férjem érdekes módon akkorra nyögte be hogy válni akar. Végül nem váltunk el, de egy életre megjegyeztem, hogy egy szaros haj ekkorát lendített rajta. Most már újra derékig érő a hajam, és leszarom hogy mindenütt ott van, sőt az pénzéből veszem rá a 10 ezer ftos hajpakolást. Most meg ezért panaszkodik, d emost már leszarom...
2020. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!