Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm befestette a haját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm befestette a haját és zavar. Szóvá tehetem vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Nagyon szép hosszú sötétbarna haja volt, imádtam amikor lófarokban hordta és hogy természetes. Egy hónapja mondta, hogy megy fodrászhoz, gondoltam vágat a végéből, mert azt gyakran szokott. Erre haza jött mellig érő vörös hajjal, mert unalmasnak tartotta a barnát. Nekem egy szóval sem mondta, hogy befesteti. Előtte nap mutatott egy képet, amin hasonló hajú lány volt, kérdezte mennyire tetszik? Azt mondtam rá, hogy elég jó, de igazán mondhatta volna, hogy "ja, amúgy holnaptól ilyen leszek". Jól áll neki és nem az a rikító pirosas vörös, hanem inkább olyan lilás vörös, de hiányzik a hosszú barna haja. Kérdeztem tőle, hogy miért nem kérte ki a véleményemet? Azt mondta, hogy senkinek se mondta, mert nem akarta, hogy bárki lebeszélje róla és a hajszínéhez amúgy sincs senkinek köze. Már ilyen egy hónapja,de én nem tudok vele megbarátkozni, szerintetek szóljak neki, hogy jobb lenne,ha visszafestené barnára vagy nincs jogom beleszólni?
2020. szept. 10. 10:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó ez jó volt 🤣
2020. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!