Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen döntöttem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem, vagy nincs igazam?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz. A barátommal 10 éve vagyunk együtt, most költöztünk új lakásba. A lakásban még folyamatban van a bútorvásárlás meg a konyhakialakítás, lámpák felfúrása stb. Eddig egy hotelban dolgoztunk, ahol van van egy személyzeti szoba nekünk fenntartva. Én az a fajta vagyok, aki a kollégáival szabadnapokon szeret sörözni, bicajozni, szaunázni stb, tehát kikapcsolódni. Barátom másfajta személyiség, és sajnos alkoholista. Állandóan megy a veszekedés, hogy minek vettünk lakást, ha én állandóban a hotelban maradok haverozni (ez heti 1 alkalom szokott lenni, max 2). Én viszont nem értem miért lenne ez gond. Lámpát felfúrni egyikünk se tud, vizet szerelni sem, szóval én ezeket szakemberre bíznám inkább. Bútorokat össze tudunk rakni. Én úgy vagyok vele, hogy minek üljek a félig üres lakásban, mert õ el nem jönne bringázni vagy sétálni, amikor a kollégákkal van ez a lehetõség. Most regggel is összevesztünk pont ezen, hogy miért maradtam haverozni tegnap, amikor õ a lakásban maradt. Hozzáteszem mondtuk neki, hogy maradjon, de inkabb hazament és elbszta az ismerõsöm fúróját és ezért is engem hibáztat. A másik dolog az alkoholizmusa. 3 éve kezdett el iszogatni, mostanra ott tartunk, hogy reggel hattól vedeli a sört vagy a vodkaszódát még munka közben is és ez engem zavar. Választás elé állítottam, hogy vagy én, vagy az alkohol és az alkoholt választotta. Közöltem vele, hogy akkormost itt vége. Én már nem bírom, hogy állandóan piaszaga van, elfelejt dolgokat, összevissza beszél. Tanácstalan vagyok, jól döntöttem-e. Szerintetek mit kéne tennem? 29/f és 27/f... Igen, b.zik vagyunk

2020. szept. 11. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél.
2020. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szep tortenet, kar hogy szomoru a vege.


Ja nem mar az eleje sem szep. Amugy nem is ertem minek vettetek kozosen lakast.

2020. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ezt már sokkal előbb meg kellett volna lépned.
2020. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam erre a kategóriára válaszolni, de igen jól döntöttél.

Semmi értelme így semminek.

Sőt előbb kellett volna.

2020. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lakásvásárlás előtt is szerintem benned volt a gondolat, hogy ezt minek... szóval jól döntöttél, csak most lesz a lakással sok macera a szakítás miatt.

Haverozzál nyugodtan a kollegákkal, legalább ők nem piálnak naphosszat és értelmesebb emberek, csak jól jársz így.

2020. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül attól mik vagytok, ha te nem szeretnél egy alkoholistával élni akkor jól döntöttél. Ettől nem leszel rossz ember, mert nem vagy hajlandó azt a körülményt elviselni ami az ő iszogatásaiból ered. Ha neki pedig fontosabb a szesz mint egy ember az megint csak nem a te problémád. Inkább ő tőle kéne megkérdezni, jól e döntött..
2020. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van :)
2020. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél, nagyon mások vagytok már, nem kompatibilis.

A lakás ügyet azért rendezzétek el (tulajdonjog, stb..).

2020. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem passzoltok. Ő alkoholista te meg még elned a saját életed. Ha együtt is maradnatok, akkor vagy ő inna el a lakás torlesztot és semmitek se lenne, vagy pedig elnetek ugyan így tovább ezt a semmitero kapcsolatnak sem nevezhető fost ami van, folytonos veszekedesekkel tarkítva.


10 év alatt azért meg lehet úgy ismerni a másikat, hogy lehessen tudni mennyire megbízható és hosszú távon minden téren társ. Gondolom nem most lett alkoholista. Ezt te is jól tudod. Így ennek tudatába felelőtlen dolog volt közös házat venni!


Remélem szulsz neki vagy 8 pulyat!

2020. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#10-es szerintem olvasd végig még egyszer a kérdést. :DDD
2020. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!