Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 35 éves koromig nő létemre még nem volt hosszútávú párkapcsolatom? 2-3 hónaposak voltak eddig, abból viszont sok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 15:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a rengeteg lepontozást. Egyáltalán nem normális, ha sok rövid távú kapcsolatot tud csak valaki ennyi idősen felmutatni. 2-3 hónap alatt még egy jó dugásig sem lehet eljutni, a párkapcsolathoz meg nem is közelít, ez az ismerkedés fázis.

Lehet mondani, hogy nem ő az oka, de minimum annyiban igen, hogy nagyon rosszul választ.

2020. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Elég baj, ha szerinted a kapcsolatokat felmutatni kell, mint érdem.
2020. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

#10

Kérdező, ez csak kifogás. Rengeteg aktív, nagy sportolónak van hosszútávú kapcsolata, van, aki már házas is és családot is alapított.

2020. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
A legjobb szándékkal azt tanácsolom, ne kérj itt tanácsot. Elképesztő, milyen rosszindulatú emberek vannak, kb a semmiből felelősségre vagy vonva, hogy képzeled...
2020. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális. Minél több kapcsolatod volt, annál válogatósabb leszel és annál nehezebben tudsz majd ragaszkodni a meglévőhöz.

Van egy kollégám, pasi. Kb 2 havonta új nője van. Amint valami gond jelentkezik (pl.: a nő kezd ragaszkodni hozzá), szakít.


Jó lenne, ha hosszabb ideig nem pasiznál. Hagyjad, hogy kiürüljön ez a szervezetedből.

2020. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés.


Te jól érezted úgy magad, neked azok a kapcsolatok elegek voltak, vágytál egyáltalán többre?

2020. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig pszichológust felkeresni nem szégyen, mi magunk nem biztos, hogy szembesülünk a hibáinkkal, visszájelzés híján nehéz eldönteni mi lehet a gond, én is voltam mikor többször rossz embereket választottam. Eljutottam arra a pontra, hogy igen valamilyen szinten felelős vagyok azért ha folyton link emberbe botlok. Persze lehet várni meg válogatni, de az évek eltelnek lassan negyven felett szűkülnek az esélyek. Persze azt nem írta a kérdező h hiányzik e neki a társ az életéből vagy nem, ez egy lényeges szempont, mert ha nem igényli akkor hiába írjuk h nem normális, lehet ő inkább magának való teremtés.


Kérdező neked így megfelel vagy elkeseredettségedben tetted ki a kérdést? Szeretnél családot?

2020. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dolog közrejátszhat ebben....

Az élsportolók elég zavaros életet élnek, a hétvégéjük is foglalt, egy párkapcsolat ezt elég nehezen viseli. A másik a személyiséged...a kapcsolatokat ki szakította meg? volt veszekedés? Ragaszkodtál a partnereidhez vagy könnyen elengedted őket?

Aki gyakran váltogatja a partnereit az vagy nem akar kötődni senkihez, vagy keresi az "igazit" és aki nem ugorja meg a lécet azonnal az repül. Van olyan nő aki azt nem tűri hogy a férfi beleszóljon az életébe, hogy irányítson, egyszerűen megfojtják egymást. nekem is van ilyen ismerősöm, gyönyörű nő elviselhetetlen személyiséggel. Ha a férfiak próbálkoznak nálad akkor a külsővel biztosan nincs probléma, ha ők szakítják meg a kapcsolatot akkor valamit hiányolnak belőled vagy túl dominánsnak tartanak, ha Te szakítasz akkor meg lehet hogy túl magasra tetted a lécet.

2020. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

lehet, hogy egy pszichológus nem árt megfejteni az okát és megkeresni a megoldását, de talán sikerülhet nélküle is.


ez az előadás elég sok haszonos dolgot összeszed a kapcsolatokról, érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg&t=116s

2020. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem normális. Más lehetett pl.: a prioritása az embernek, nem volt addig felnőve rá, csak tanulási szándékkal voltak azok a 2-3 hónaposak is. Sok oka lehet.

Én 38F vagyok, de 0 kapcsolatom volt még.

2020. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!