Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy megcsalás (majdnem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalás (majdnem megcsalás) után jobb lesz/jobb lehet a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon megromlott a kapcsolatom, a végén már szinte állandóan veszekedtünk. Összefutottam egy buliba az exemmel, beszélgettünk, iszogattunk aztán szóba került, hogy vonuljunk el kettesbe... Ez meg is történt, aztán amikor arra került volna a dolog, mintha villám csapott volna belém, sarkon fordultam és otthagytam. Olyan érzésem lett, hogy a mi fenét csinálok én mégis itt, akármilyen h.lye néha a párom mégiscsak őt szeretem. Amióta erre "rájöttem" azóta sokkal türelmesebb vagyok vele, nem idegesít már az hogy mindig mindenhonnan elkésik, hogy szétszórt, hogy mindent elfelejt, sőt még a csipkelődésein sem sértődök meg. Nagyon furcsa, de ezek szerint az kellett ahhoz, hogy rendeződjön a kapcsolatunk, hogy majdnem megcsaljam?

Ha voltatok ti is hasonló helyzetben, szívesen olvasnám a tapasztalataitokat megcsalással/majdnem megcsalással kapcsolatban. 24/N



2020. szept. 16. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A szegsen erzet miatt kompenzalsz szerintem, de te kell tudd igazabol
2020. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, amint elmúlik a bűntudatod, elmúlik a türelmed is, nem fog sokáig tartani.
2020. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez csak bűntudat
2020. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy bűntudat, nem tudom. Ez februárba történt, azóta milliószor jobb lett a kapcsolatunk mint előtte. Akárhogy is, de eddig úgy tűnik jót tett ez a dolog a kettőnk viszonyának, rádöbbentett, hogy mit/kit veszíthetek.
2020. szept. 16. 10:33
 5/12 Szergej55 ***** válasza:
Nem nagyon hiszem. Ki tudja, majd mikor vonulsz félre megint valakivel. Vagy akár ő.
2020. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ő nem csinálna nagy ügyet abból ha megcsalnám. Az exe többször is megcsalta, de őt nem érdekelte, ennek ellenére sem szakított, végül a csaj dobta ki.
2020. szept. 16. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Bűntudat IS meg az is dolgozhat benned, hogy rájöttél mit veszítenél. Mondjuk az hogy elvonultál nem szép dolog... ez viszont még önmagában kevés lesz a kapcsolatotok egyenesbe hozásához.
2020. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát elég gáz...

Ahogy elöttem írták, majd elmúlik...

Az meg, hogy a párod így áll a megcsalashoz, engem elgondolkodtatna. Ez még gázabb

2020. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Jó kis kapcsolat lesz, te vihető vagy, ő meg leszarja, hogy rommá csalják, csak kapcsolata legyen.
2020. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Jobb lehet.
2020. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!