Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, miért érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért érzitek úgy egy idő után, hogy szabadon lehet pukizni a másik előtt?

Figyelt kérdés
Oké, együttélés, bizalom, meg minden, de légyszi a pukit ne! Senkit nem érdekel, és nagyon kiábrándító!

2020. szept. 16. 22:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
90%
Jó reccsenőset fingok, aztán még a paplant is ráhúzom a fejére, had szagolja :D
2020. szept. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
91%
Megmondták az öregek: egy kapcsolat onnantól komoly, hogy mertek egymás előtt fingani. 👍
2020. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
33%

Hát nem tudom, nálunk nem szokás direktbe egymás előtt eregetni. Mi kivonulunk a mosdóba ilyenkor. Nem csak én, a párom is.

Persze, ha véletlenül kicsúszik, akkor ez van, nem ügy. De direktbe hihetetlen nagy bunkóság, és mindkét féltől undorító.

2020. szept. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
31%

Oké nincs amúgy vele gond.De az étteremben miért az asztalnál kell eleresztenie,és pont az első randinkon?


F

2020. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
90%

20, ugyanígy vagyok.

Nyilván nem evés közben az asztalnál, meg próbálom diszkréten, de kiengedem, mert tudom, ha nem akkor napokig durva hasfájásom lesz, puffadással.

Ezt ő is tudja, tudta mikor összejöttünk, sőt ő is kicsit hasfájós, így megérti.

Szerintem nyilván ismerkedésnél nyilván ne ezzel nyissunk, de egy felnőtt párkapcsolatban ezt lehet tolerálni. Főleg, ha valaki olyan hasfájós mint mi.

2020. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kiszaladunk a wcre dolgot mostmár valaki magyarázza meg nekem. Ülünk a tv előtt, aztán egyszer csak felpattanok, hogy "egy pillanat szívem, állítsd meg a filmet, kiugrok mosdóba" aztán 5 mp múlva már vissza is érek. Vagy tovább kell bent maradni, mintha pisiltem volna és illik lehúzni a wc-t, nehogy megtudja hogy valójában én oda.. Ki le sem merem írni.. (pukiztam?)
2020. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
89%
Ő is ember, ha már megvan az a bizalmi kapcsolat, miért ne? Nincs benne semmi... Ha szereted, akkor így is szereted. Szerinted mikor szülni fog, és bent vagy vele?! Miket fogsz látni? Elég durva, de ha szereted, így is szereted te balfasz. Menj, élj pórnon nem való neked nő.
2020. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
92%
Hűha, borzasztó embernek érzem magam, káromkodok és fingok is, sőt büfögni is szoktam! Aztamindenit! A végén még kiderül, hogy a nők is emberi lények normális testfunkciókkal és nem csillámport xaró földönkívüliek! Azt le se merem írni, hogy a lábam sem mindig sima.
2020. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
88%
Meg neha kicsit büdös is a lábad , nem? Nem tudom sokan milyen álomvilágban élnek,a nők is emberek, ugyan úgy finganak hangosat és rotyogósat is , szarnak,büfögnek, bebudosodik a lábuk....
2020. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
62%

Egy kis felvilágosítás fingás ügyben nő kontra férfi.Nagyon tudományos!!!


https://www.youtube.com/watch?v=bw3pFCJ32h4

2020. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!