Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, miért érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért érzitek úgy egy idő után, hogy szabadon lehet pukizni a másik előtt?

Figyelt kérdés
Oké, együttélés, bizalom, meg minden, de légyszi a pukit ne! Senkit nem érdekel, és nagyon kiábrándító!

2020. szept. 16. 22:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
34%

26:

Kimegyek film közben is, igen.

Valahogy nekem nem jön be esetleg a büdösben ücsörögni még fél óráig utána, nem ettől lesz "bizalmi" egy kapcsolat.

Nyilván le kell ezért pontozni.

Tampont se cserélek előtte, és a nagydolgunkat se egymás előtt intézzük.

Nem vagyunk prűdek, világosban szeretkezünk, fürdünk együtt, kellőképpen perverzek vagyunk, és jól ismerjük egymás testét. De éppen ezért az undorító részeket nem osztjuk meg direktben. Más lenne egy betegség, vagy most pl babát várok, máshogy nézek ki, máshogy működnek a testem bizonyos részei. Tartotta már a lavóromat hányás közben, nem haltunk bele, sőt, jobban szeretem érte. De alapjában véve törekszünk rá, hogy kívánatosak, tiszták, illatosak legyünk egymás számára. Nekem máshogy nem is menne.

2020. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
62%

31


De azért egymás izéjét szájjal "megbűvölitek" szexnél s esetenként még a pukilikat is kölcsönösen, mert idézlek "nem vagyunk prűdek"...s pont egy fing a probléma...érdekes ez a kétszínűség:DDD

2020. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
71%

32:

Ne haragudj, de az orális szex két tiszta ember között meg az egész szobát belengő sz@rszag hol említhető egy lapon?

2020. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
61%

33


S az izzadtság szaga az nem zavaró dolog közben vagy sprayvel nyomjátok egymást vajon...

Ha az közben szellentened kell, akkor kiszaladsz tehát:DD


Aki túl büdit szellent, annak bizony oka is van, de nem az egészség;)

2020. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
28%

31 es

Hagyd őket. Ezeknek a parasztoknak úgyse tudod megmagyaràzni a lényeget.

Ha nekik úgy jó akkor egymàs szájàba is szarhatnak.

2020. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szájbaszarás és a puki között van különbség...

Jah meg ha olyat fingasz, hogy a görények sorban állnak receptért, meg olyan ragadós, hogy az életben nem szellőzteted ki a szobából, akkor ott bizony valami gond van...

Nem tudom, nekem a párom nem lesz undorító attól, hogy mondjuk tévét nézünk előtte meg bevágott egy piedone menüt oszt nem kell miatta folyton megnyomni a pause gombot, mert ő rohan szellőzni. Nyilván úgyis tudom mit csinál.

Elröhögünk egymáson, ha véletlen valami komoly hangkavalkád történik.

Ez nem azt jelenti, hogy szex közben meg a seggünk adja az aláfestő zenét. Meg vacsora közben sem. De nem kényszerítjük egymásra az esetleg beütő luftballon hasat.

Emberek vagyunk, mindenkiből távozik ez-az itt ott.


Azt is megértem, ha valakinek ez gáz, de nyilván akkor ő olyan párt választ aki szintén így van vele és így nincs gond.


De mondjuk engem megnyugtat a barátom hozzáállása, mert tudom, hogy ha esetleg lát majd tőlem csúnyább dolgokat (szülés, vagy valamilyen betegség), nem az lesz hogy fúúújjjj.

2020. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi szégyen ha valaki szex közben elereszti a pukit, én is voltam úgy hogy lökésenként a csajom eresztett 2-3 nagyot egymás után, nem volt gáz, nem bírta már tartani :D
2020. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
88%
Seggbe dugni az tök normális, torokba-arcra élvezni szintén, menstrus játékok naná, de fingani egy egészségeset, az undorító és megbotránkoztató és kretén és bunkó viselkedés. Hát jó.
2020. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
88%

Napjában 30x baszhatnám ki a férjem :D


Amúgy ezeken a kirohangálókon annyit röhögök én is. Elképzeltem,ahogy szex közben kínlódnak, vagy rohannak a budira :D

2020. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Egyik éjszaka a baratánőm akkorát robbantott, mindketten felriadtunk rá, nem csodáltam volna hogy ha a szomszéd nem kopogtatott volna be- minden oké? Na de mindegy is, röhögtünk rajta és aludtunk vissza.

Nincs ebben semmi

2020. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!