Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy baratnom viszont van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratnom viszont van egy nagyon regi vagyam gaz lenne ha teljesitenem?

Figyelt kérdés

Elszeretnek menni egy erotikus masszazsra mar nagyon regi vagyam gaz lenne ha resztvennek egy ilyenen szerintetek ez megcsalas?

(Baratnommel jelenleg nem vagyok valami jo idoszakban allanodan kotoszkodik veszekszik velem) szuksegem van egy is gyengedsegre.

Masik kerdesem az lenne szerintetek gaz ha egy kapcdolatba vagyok viszont discoba mas lanyokkal tancolok? (Csak osszesimulas semmi tapi vagy smarolas)



2020. szept. 17. 07:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem en csak tancolni szoktam.
2020. szept. 17. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!