Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez nálatok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nálatok normális viselkedés? Vagy miért lehet?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 3 év után. Azóta eltelt pár hónap, néha összefutunk és amikor találkoztunk, akkor volt, hogy mégcsak köszönésre se méltatott. Akkor megírtam neki, hogy ez sztem bunkóság, meg mivel közös barátaink is vannak, szerintem neki ciki, de azóta is furán/kicsit bunkón viselkedik... Nem haraggal váltunk el, és sztem ezt nem érdemlem meg.
2010. ápr. 4. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
a kis pimasz
2010. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki szakított kivel...ha te szakítottál vele akkor megértem...ha viszont ő szakított veled akkor tényleg bunkóság.
2010. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezt hívják bunkóságnak! Velem sok fiú szeretett volna járni és legtöbbjük akiket vissza utasítottam már nem is köszön és levegőnek néznek. (büszkeség-.- pedig ezzel csak magukat minősítik)
2010. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
egyszerűen gyerekes és kész, és tökmindegy melyikőtök szakított , gyerekesen viselkedik abszolúte de nem egy érett gondolkodású ember!!
2010. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
miért nem szopod le?:S
2010. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is mind1 ki szakitott kivel. De tény hogy akár hogy is legyen a köszönés egy alap tisztelettudás.Még annak is köszönsz akit utálsz.Sőt a szomszédodnak is még akkor is ha utálod és nem is beszéltek. Meg amugy is ha te szakitottál vele akkor meg kéne értenie h neked most igy jobb és ha igazán szeret meg is érti. Ha meg ő szakitott veled akkor meg miért teszi ezt??? Tehát semmiképp sem normális a viselkedése:(
2010. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22:40-es jogos.


Amúgy még mindig szeret, de ezt már csak haraggal tudja kifejezni.

2010. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!