Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés? Csak barátként néz rám? Vélemények?

Figyelt kérdés
Na az egész úgy kezdődött h én egy lánnyal nagyon jó baráti viszonyba lettem mondhatnimár túl jóba. Amikor beszéltéltük folyton csak a szex témánál lyukadtunk ki meg azt mondta hogy le is feküdne velem. Aztán közbe voltak dolgok én se léptem ő se. Na mindegy is most pár hete beszélek vele szinte minden nap. Aztán közbe összejött valami csávóval és ennek ellenére ugyanúgy nem változott mindig csak a szexet mondta meg mondta hogy a barátját nem fogja megcsalni mert sajnálnál hanem előtte ugyis szakítani fog vele. De semmi... most azt várja hogy majd én lépek? Mikor én nem vagyok az a típus aki má nőjére szó szerint "rámászik". Meg a csávójának is feltünk hogy én túl jóba vagyok vele és kicsit össze is balhéztam vele és ez miatt majdnem szakított is vele a csaj. Ma beszéltem a csajjal azt mondta h milyen szarúl érzi magát azér hogy majdnem csak választani kel közöttem meg a barátja között. Meg hogy mikor meglátott ma utána majdnem elsírta magát ez miatt. Meg nem akar elveszíteni meg ilyeneket leosztott itt nekem. De akk azt nemértem h mért nem szakít és akk jön hozzám...mert én úgy veszem észre hogy nagyon kezd megtörni és velem sose veszekedett még a barátjával meg folyton. Múlthéten is meglátott megölet 2 kézzel rendesen hozzámbúj odasimult én meg csak egy kézzel öleltem meg és mondta hogy azt kicsit rosszul esett neki h nem úgy viszonyultam hozzá mint ahogy azt ő gondolta. Most szerintetek ez normális viselkedés? Vagy csak barátként néz rám? De akk minek hajtogatja a szex témát mindig? Vélemények?
2011. jan. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem komolytalan. Húzza az agyadat, élvezi, h tepersz utána. Legalábbis tudja, h neked ő tetszik. Ne keresd pár napig, ne hívd, ne írj neki, ne vedd fel néha a telefont és majd ő fog menni utánad. Próbáld ki, nekem ez eddig mindig bejött. ;)
2011. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amugy egyáltalán nem futok utána ink ugy mondanám h ragaszkodik hozzám vagy én nemtudom! ő sokkal többször jön oda személyesen meg többször is ír rám. meg téli szünetben 3 napig nem írtam meg ő se aztán a végén mégis irt h hiányzok neki meg stb stb...szval nemértem h mivan:D
2011. jan. 5. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy már az elején hajlandó lett volna veled járni, ezért utalgatott rá, csak tőled várta volna az első lépést? Aztán azért pasizott be, mert látta, hogy nem fogod megtenni?

Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz, hogy ha ennyire szeret téged, meg kíván, akkor miért van a másik pasival és miért nem veled jött össze?

Hátha konkrétabb választ fogsz kapni tőle, mint itt tőlünk, mert mi csak találgathatunk.

2011. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

LOOSER!!!

Egyértelmű!Ha kell a csaj akkor szerezd meg magadnak!!!!

Ha a másik csávolal amugysem jönnek ki meg téged jobban kedvel akkor ezzel még nem leszel gerinctelen...

2011. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1A csajok 80-90% elvárja h a pasi kezdemyényezzen!! Vannak csajok akiknek ha az életük múlna rajta akkor is csak várnák hogy kezdeményez (-18 szinte mindíg)

Mivel te nem ezért aztán mással jött össze (féltékennyé akart tenni, simán *asz hiány van/volt) Viselkedkél tökösebben. Csinálj úgy mint ha faszod lenne.

2 Egyszerűen hülyít.

Az alapján amit írtál inkább az első válasz a valószínűbb.

2011. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!