Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én hibám, vagy mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám, vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van a csaladomnak egy régi ismerőse, akivel nemrég összejöttem, több év magány után ,egy válást követően. A magányos periódusom alatt voltak rövidebb kapcsolataim, amelyeket értelmetlen lett volna folytatni, amolyan kisérletek voltak , próbáltam visszatalálni önmagamhoz.

Most ez a pasi 5 évvel nagyobb mint én, én 41 éves vagyok.

Első perctől nagyon nyomult , amit pozitivan próbáltam felfogni, hogy bejövök neki , de nehéz volt elviselni azt a mézi mázi , tapadós stilusát, ahogy mint a bogáncs , kérésre se hagyta el a házam, “ mindjárt megyek “ kiáltással hátravágta magát a szoffámon és reggelig aludt .

Egyszerűen túl sok volt nekem ez ennyi év magány után , ahol vágytam a társkapcsolatra , de el is szoktam tőle , megszokva a sok én időt , ami ijesztő volt, hogy mind eltűnt.

Ezt közöltem a barátommal , amit látszólag megértett , de végül minden ment a régi mederben, hivatlanul jött sokszor, mert szerinte más férfi lehet a dologban , ha én igy lazán kezelem őt.

Egyre jobban nyomult en egyre jobban távolodtam, már már goromba voltam sokszor , es hibasnak éreztem magam , ő meg vádaskodó könnyes szemekkel nézett.

Hirtelen egy hisztis , undok nővé váltam , hamar kimeritenek engem a kapcsolatok.

Nem tudom, a szex köztunk működik, amit szintén ő kezdeményez , de ok. De valahogy nem szimpatikus nekem a stilusa, mint ember sem és nem hiszem hogy meg tudom szeretni. Valahogy olyan jellemtelen embernek látom, ő engem meg szivtelennek.

Pedig nem vagyok az.

A közös idő jól telik, de én sokallom, ő kevesli.

2 hónapja tart a kapcsolat

Mi a teendő?



2020. szept. 19. 21:45
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
15%
Összejàrhatsz dugni màssal.
2020. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Belementél a magány elől egy kapcsolatba, ahol semmit nem érzel a másik iránt. Mégis mit vártál?

Sajnos ennyi idős korban a jó pasik már foglaltak. Szerelmes már nemigen leszel, anélkül pedig mindenki elviselhetetlen.

Ha én egyszer elválok, csak szexre akarok majd pasit, eszem ágában se lesz kiszolgálni meg kerülgetni őt a saját házamban.

42N

2020. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mentem a magány elől sehova. Igy alakult , hogy összekerültünk egy véletlen során
2020. szept. 19. 22:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor minek összekerülni, ha semmit se jelent neked? Nem lett volna tisztább azt mondani, hogy figyelj, nem érzek irántad semmit, de már régen nem dugott meg senki, csináljuk néha együtt? Nem kéne olyasvalakit kerülgetned a házadban, akihez semmi közöd igaziból.
2020. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

2#

A jó pasik foglaltak.

Ja!

A jó nők is foglaltak.

Addig,míg a jó pasik ki nem dobják a jó nőket,vagy fordítva.


Bulshitt


Nem unjátok még ezeket a sztereotíp mantrákat?


Kérdező,Te meg,ha nem tudod elviselni,a nyomulást keress magadnak egy takarékon égő fazont,aki már az első időszaktól kezdve rádnéz havi 1 szer.

2020. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Érdekes , ha nem irom h magány , akkor arra gondolnak, hogy csalnám a férjem , és házas vagyok, ha magányt irok, akkor abból menekülök, ha azt irom elvált, akkor meg nem tettem túl magam a váláson, ha a válás után több idő telt el, akkor meg besavanyodtam. Hogy kell irjam , hogy megértsenek?
2020. szept. 19. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem azért írtam, mert a magány szót írtad.

Bőven elég annyi, hogy randizgatsz egy férfivel, akit a hátad közepére se kívánsz, mert semmit nem érzel iránta.

Ilyet akkor csinál az ember, ha magányos és belemenekül egy kapcsolatba akkor is, ha nem szereti a másikat.

A szex működik köztetek, ahogy írtad, de nem szereted, ez egyértelmű abból, hogy soknak találod.

Egyenesebb lett volna megállapodni csak szexben, akkor nem járna a nyakadra.

2020. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

A tipikus tapadós másik fél, aki képtelen elfogadni, hogy a párjának ő nélküle is van élete, majd nem érti, miért nem tudott a másik beleszeretni, holott mindent megtett érte, csak azt nem vette észre, hogy ő annyira függő lett, hogy megfojtotta a szeretett személyt.

Ismerős felállás, netto maga alatt vágja a fát, mert mint önálló személyiség, megszünt létezni.

2020. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen 7 es , jar a nyakamra hivatlan is. Mert joga van azt hiszi , ha széttettem neki.
2020. szept. 20. 00:35
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát igen, az ilyen tapadós pasikkal az a baj, hogy ha tisztázod is, hogy csak szexet akarsz, ha a szemébe mondod is, hogy nem érzel iránta semmit, egyik fülén be, a másikon ki. Kidobod az ajtón, visszamászik az ablakon.

Voltam én is ilyen pasival, alig bírtam tőle megszabadulni.

Igazából nagyon aranyosnak tűnnek, ahogy ragaszkodnak, valójában megkérdezem az ilyen emberek szándékának az őszinteségét.

Ha megmondom neki, hogy nem szeretem, mást szeretek és marad, az vajon mire utal? Szerintem arra, hogy baromira lesz..arja, én mit érzek, neki valamiért kényelmes ez a kapcsolat. Nagy eséllyel ő se érez semmit, különben annyira fájna neki, hogy nem szeretem, hogy lekopna. Ehelyett újra meg újra bepróbálkozik. Nyilván jól jön neki az ingyen szex meg hogy főz rá valaki...De hogy annyira szerelmes lenne, abban nem hiszek.

2020. szept. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!