Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon engem mért nem tudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon engem mért nem tudott úgy szeretni mint az előző lányt?

Figyelt kérdés
Az elöző lánnyal együtt éltek, pár év után meg csalta, erre nem az lett hogy szakítanak vagy, többé nem mehet sehova, és munka után othon főzzön inkább vagy takarítson. Hanem inkább vele járt el, konditerembe. Állítólag vele, mindenütt össze vesztek, még a boltokban is, mégis eljárt vele ugyan úgy minden hova. És a lány dobta mert ráunt és mégis ő sírt utána. Velem se nyaralást nem tervez, se közös hobbi mikor rá kiabáltam bezzeg mással volt, azzal jött az más miatt volt mert nem bízott a csajban és azért ment vele, a lényeg volt közös hobbi. Engem meg teljesen szinte közönyös velem, nem igazán figyel arra amit mondok, nem mindig tudja vissza se mondani, és ha meg bánt az se nagyon érdekli, hanem neki áll feljebb. Sose akar menni velem sehova, hanem mindig csak el, van magának. És velem szemben mindig büszke pasit játsza állandóan, csak ez így röhej, hogy más meg csalta és ha akkora büszkesége van mért nem dobta. Fáj, az hogy úgy érzem engem nem szeret, én viszont őt imádom, de sokszor magányos vagyok mellette mert sokszor olyan mintha nem is lenne csak van és kész. Az eszem azt mondja végleg dobnom kéne, de a szívem még marasztalná mert sajnos még szereti.

#szakítás, kapcsolati zűrök, párkapcsolat
2020. szept. 20. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézel ki jól, nem vagy érdekes stb. csak magad látod annak.
2020. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hallgass az eszedre
2020. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret.
2020. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudnád mondani, hogy mit szeretsz benne?
2020. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt szeretem benne hogy: Tetszik ahogy kinéz írtóra az esetem.

Belsőleg pedig hogy meg tud nevetetni, szeretem a közelségét, ahogy rám nézz, ahogy hozzám ér, és érdekel mi van vele, mire gondol, mit érez.

És azt amilyen.

2020. szept. 20. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"És azt amilyen"

=>

Tehát azt, hogy leszar, semmibe vesz, átnéz rajtad, stb. Ezt tényleg lehet szeretni.

Ha ekkora mazochista vagy, akkor maradj benne, élvezd, és ne itt kérdezősködj....

2020. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyílván ezt a részét nem szeretem, és emiatt sokat szenvedek ami rossz.
2020. szept. 20. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Légyszíves ne írj többet, nagyon buta vagy. Köszi.
2020. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell hagyni, nincs más megoldás. Aztán vagy észbekap, vagy találsz másik jóképű pasit, aki jobban figyel rád. Igyis úgyis nyersz.
2020. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!