Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Fiúk, lányok van hogy a párotokkal nincs beszédtéma vagy mindig tudtok miről beszélni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig. Sokszor a csendet szeretjük.
2020. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akivel beszélgetni akarok, azzal mindig van valami témám. Ha esetleg a beszélgetés megakadna, akkor elkezdek valami olyan dolgon agyalni, ami újra beindítaná a beszélgetést, de néha nem is kell agyalni, mert egyik dologról a másikra át tudom kötni.
2020. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig tudok miről beszélni,ha akarok.
2020. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk én eleve szeretek olyan ellenkező neművel összejönni, akivel van közös érdeklődési körünk, így beszédtémánk is. Plusz az se árt, ha van köztünk annyi bizalom, hogy meg tudjuk osztani egymással a gondolatainkat, érzéseinket.
2020. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Nincs mindig beszédtémánk, és ez így van jól, ugyanis nem kell mindig beszélni.

Ahogy nincs mindig saját agyalnivalóm sem, és ez így van jól, ugyanis nem kell mindig agyalni.

2020. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről tudunk beszélgetni, de egyikünknek sincs szüksége arra, hogy állandóan beszélgessünk. Teljesen jó dolog néha a csend.
2020. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig beszélni. Szeretünk beszélgetni, vannak éjszakák, mikor hajnalokig csak beszélgetünk és vannak, mikor 9-kor már alszunk. Mindig nem lehet téma, legalábbis nem olyan, ami lényeges lenne. El lehet beszélgetni folyamatosan, azonban annak, hogy az ember csak beszél de nem mond semmit, szerintem nem sok értelme van.
2020. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudunk, s van is beszédtémánk, de ettől még van amikor csak úgy beülünk a TV elé és megskubizunk egy filmet. Nem attól jó a kapcsolatunk, hogy nonstop beszélgetünk.
2020. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt. Nálunk gyakorlatilag a politikán kívül minden beszédtéma. A politikáról is csak azért nem szoktunk, mert barátom nagyon tájékozódott a témában, engem meg ennyire mélyen belemenősen nem izgat, de ez sosem volt probléma.

Eleve a közös zenei ízlés miatt jöttünk össze, koncertekre jártunk sok ideig barátokként. Ezen kívül filmekben, sorozatokban is ugyanazokat szeretjük. Mindkettőnknek kedvenc filmkategóriái a thriller, háborús, horror. Ezekről pedig lehet aztán bármennyit beszélni, mert milliónyi film van amit már láttunk, vagy majd látni szeretnénk.

Úgy általánosságban a véleményünk is egyezni szokott mindenről, ő is elég értelmes, és én is annak tartom magamat.

Van, hogy elkezdünk beszélgetni valamiről és órák múlva tűnik fel, hogy baszki mennyi idő eltelt... aztán van, hogy mindkettőnket kifáraszt a munka, hazaérünk és csak beülünk egy film elé csöndben.


Szerintem egy jó kapcsolatban a csend nem kínos. Annak is megvan a szépsége.


22L

2020. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is bírnék olyannal lenni, aki folyton pofázik... 😃
2020. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!