Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs téma a barátnőmmel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs téma a barátnőmmel mit csináljak? Többi lenn.

Figyelt kérdés

pár napja járok egy lánnyal és nagyon zavar hogy ha nem mondom neki hogy pl:jöjjön beszélgetni vagy valami akkor nem is jön és ha én nem beszélek hozzá akkor szinte meg sem szólal és ez nagyon zavar..vagy ma például én ő és barátnője voltunk a teremben és szinte nem is foglalkozott velem tehát én egyedül ültem ő meg csak a barátnőjével beszélgetett és ez nagyon zavaró nem nagyon volt még komoly kapcsolatom de vele komolyan gondolom és úgy veszem észre hogy ő nem veszi komolyan pedig úgy tudom hogy kb 3 hónapja tetszem neki..mit kellene mondanom,csinálnom hogy a tudtára adjam hogy ne érezze magát feszülten mellettem mert én is feszült vagyok de én próbálok közös témát találni vagy valami de ő szinte semmit nem csinál csak hallgatja amit beszélek meg válaszol rá nagyon ritkán hoz fel ő témát.(hülyeségeket tartsátok magatokban nyelvtan tanár sem kell)

14/f vagyok barátnőm 15 éves gondolom egyértelmű hogy lány:) jah és ezt elfelejtettem tehát nem tudom hogy ez csak az én fejemben létezik vagy igy van-e de én úgy képzeltem el ezt a kapcsolatot hogy nagy boldog leszek alig fogom várni hogy újra láthassam ennek ellenére csak szomorkodom egész nap mert annyira zavar amit leirtam természetesen várom hogy lássam de nem úgy ahogy képzeltem. remélem érkezik pár értelmes válasz is:)mint mondtam hülye válasz és nyelvtan tanár nem kell:) előre is köszönöm válaszokat.



2013. máj. 24. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nincs téma, beszélgessetek Gyurcsány Ferenc alsógatyájáról.
2013. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mint mondtam hülye válaszokat hanyagoljátok de most komolyan mivel nincs senki akivel ilyenekről tudnák beszélgetni ezért itt megkérdeztem és erre itt nyomod a hülyeséged hát gratulálok!! húú de nagyot trollkodtál szép volt!
2013. máj. 24. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézzétek egymást!!
2013. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Te gyopár gyerek! Hülye kérdésre hülye válasz. Nincs témád a barátnőddel? Szar ügy. Tanulj meg kommunikálni és lesz téma. És azt nem gyk-n tanítják.
2013. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mi a hobbija, mit szeret csinálni, meséljen neked ezekről (akár mélyebben belemenve a témába, nem csak felszínesen).


Lakhelytől függően megbeszélhettek akár egy kis városnézést is (egy-két látványosság), és választotok, hogy ki miről adjon elő a másiknak pár percben egy kis előadást az adott érdekességről /látványosságról.

Közben belefér egy fagyizás, esetleg egy tea valahol a szabadban.


De mindenképp érdemes megkérdezned, mit szeret, hisz abból kell kiindulni.


Esetleg kérdezheted a család foglalkozásáról, ő mi szeretne lenni a jövőben, mi érdekli (ismét a hobbi rész). stb.


Sok sikert a lányhoz! :)

2013. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
okés ez egy jó tipp de nem hiszem hogy ettől felfog oldódni és akkor már simán fog velem beszélgetni tehát érted mire gondolok és egyik kérdésemre sem válaszoltatok szinte:)(még most sem kérek nyelvtan tanárt és hülye válaszokat:)
2013. máj. 24. 22:50
 7/13 A kérdező kommentje:
végre értelmes válasz köszönöm hogy valaki végre komolyan vesz mindenképp megfogadom a tanácsod:)!
2013. máj. 24. 22:57
 8/13 Pendulum92 ***** válasza:

Őszintén? Fiatal vagy még(én sem túl öreg, de tapasztaltabb), nem túl tapasztalt, látszik.

Tehát egy jó, tartós, hosszú, komoly kapcsolat alapja egy nagyon jó barátság. Ha az nincs meg, nem vagytok egy hullámhosszon, nem tudtok beszélgetni jókat, azt megette a fene( vagy hamarosan meg fogja). El kéne kezdeni megismerni azt a lányt. Érdeklődj felőle, kérdezgesd.


Én a párommal így 1 év és majdnem 4 hónap után is képesek vagyunk lefekvés előtt(meg máskor is) órákat is beszélgetni.(együtt lakunk)

2013. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a szerelem alapja a barátság, attól, hogy tetszik neked egy lány nem vagy még belé szerelmes. viszont mondjuk az egyik otársam járt egy idősebb fiúval, és eleinte egész szünetben csak csókolóztak, alig beszélgettek, nem volt miről. már 2 éve vannak együtt, és most már szinte csak beszélgetnek. szóval van kivétel. de ez ritka 10/1.
2013. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menjetek el moziba pl:D Nem csak beszélgetni lehet kettesben:)
2013. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!