Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom egy hete kezdett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egy hete kezdett az új munkahelyén és elhívták péntekre házibuliba. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Egy hete van az új helyen, azt mondta nagyon jófejek a munkatársai és sikerült összehaverkodnia egy-kettővel. Holnapra pedig elhívták házibuliba, hogy kicsit jobban "megismerjék".

Szerintetek?

22L


2020. szept. 24. 16:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%

"Egy házibuli éjszakába nyúlik, mindenki iszik. Egy sütögetés azért nem ilyen."


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


hát persze

2020. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%

Mivel szórakozóhelyre nem tudnak menni így marad a házibuli.

De ezzel a mentalitással azért csodálom, hogy dolgozni elengeded, ha már vannak ott női munkatársak..

2020. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%
Miért, mikor elmegy a haverjaival sörözni akkor nem isznak? 🙄😄 ha meg akar csalni, akkor fog is rá találni alkalmat. Ahhoz nem kell sem házibuli, sem alkohol. 🤷‍♀️
2020. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
92%
Informatikai cégnél dolgozok nőként kb 20 férfi kollégámmal. Részt veszek minden sütögetésen (ezek egyébként éjszakába nyúlnak) és csapatépítő tréningen. Sose csaltam meg senkit. Nagyon szeretem a kollégáimat, de a kapcsolatunk baráti. Nem értem, mit vagy úgy oda egy házibuli miatt. A barátodnak szerencséje van, hogy ilyen jófej kollégai vannak. Csodás dolog, ha az ember szeret bejárni dolgozni, mert a munkatársaival jó a kapcsolata. Én már csak tudom, imádok itt dolgozni.
2020. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!