Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek,Férfiak, nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek,Férfiak, nálatok is jellemző? Feleségek,Nők, ti hogyan tolerálnátok, reagálnátok le? Férj: 38 Feleség 24

Figyelt kérdés

Férjem minden Pénteken, szombaton elmegy itthonról. Hol edzeni, hol partyzni, hol barátokkal találkozni stb. Nem probléma, megszoktam, illetve nem "tiltom meg" ha menni szeretne, hadd menjen.


Körülbelül az ötödik alkalommal fordul elő, hogy nem jön haza éjszakára.

Ha hívom nem veszi fel, ha írok neki nem ír vissza..


Első alkalommal mikor előfordult, nyilván megkérdeztem, de ő azt mondta, hogy bealudt az új autóban mert olyan kényelmes.(Augusztusban vettük, Nagyon szereti, ha teheti mindig megy vele).)

Nem foglalkoztam a dologgal.


Második alkalommal szintén megkérdeztem, válasz ugyan ez, de már kezdett kicsit dühíteni a dolog...


A 3.4. És most az ötödik alkalommal kezdek meginogni, hogy lehet megcsal..


Nem gondoltam eddig erre. De hogy nem veszi fel a telót, s másnap dél körül jön haza, Nagyon furcsállom.


Van egy közös gyermekünk, ki idén született.

Mondta nekem, hogyha engem megcsalna, azzal a gyerekünket is így sosem tenné.


Alkoholt szinte sosem iszik, de jointot szokott.



2020. szept. 26. 05:14
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem tudok sajnos elmenni, a babánk még anyatejes + hozzátáplálás elkezdődött. De igen, ez jó ötlet lenne.
2020. szept. 26. 06:51
 12/38 anonim ***** válasza:
96%
Huuhhh...olvasd vissza a kérdésed és gondolkozz el két percre józan ésszel..
2020. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tök egyèrtelmű. A magyarázata meg tök abszurd.

Milyen a kapcsolatotok mióta megszületett a baba? Szex van?

2020. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
Azért nyomott teherbe, hogy ne hagyd el, ő meg csalhat nyugodtan. Sok pasinak lételeme a megcsalás. Ha a feleség rájön és lelép, összeomlik. Ő ugyanis nem másik párkapcsolatot akar, hanem egy családot, és mellette mindig másik puncit.
2020. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

13-as. Modtmár Kb.2 hetente van együttlét, bár mostanában elég kimerült vagyok, mert egyre aktívabb, jön a foga is, sokat nyűgösködik a baba.

De amúgy szerintem a férjemmel nincs rossz kapcsolatom.

Dolgozik, hazajön ebédelni,beszélgetünk. Neha vannak közös programok, akár 3an séta, vagy hasonló.

Igaz, a babámmal többet foglalkozok, de a férjem nem 8 hónapos, hanem 38 éves... vele csak nem "kell" annyit, mint egy babyvel?!

2020. szept. 26. 09:11
 16/38 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nincs elmászkálás!
2020. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
7%

Na nézzenek oda, hogy hangoskodik a feminista szekció :DD

"neveld meg", "nálunk nincs elmászkálás".. :D


Azt próbálná meg egy nő, hogy engem korlátozzon, gyerek ide-oda, rúgnám ki a francba, oszt' mehet haza anyukához, vagy a híd alá.


Én gürizek egész héten, hogy eltartsam a családot.

Szóval nekem az jár, hogy szombat este elmegyek a haverokkal lazítani, és ha úgy alakul, akkor csak másnap menjek haza - és nem tűröm a számonkérést meg a nyomozgatást meg a telefonálgatást meg a féltékenykedést.


És nem, nem csaltam meg soha életemben a feleségemet - egyszerűen csak szükségem van rá, hogy kikapcsoljak hétvégén.

2020. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
95%

"Szóval nekem az jár, "


Aha, inkább csak a szád jár.

Nevetsèges ez a "gürizek egèsz hèten, hogy eltartsam a családot"...Mintha nem minden ember ezt csinálna.

2020. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%

#17 Ez okés, ha az asszonynak meg jár hogy ő meg péntek este szórakozik a barátnőkkel és te addig a gyerekeddel vagy. De tartok tőle, hogy nem így van.

Mondjuk a nőknek azért is rosszabb, mert ha van is egy normális férjük aki ezt támogatja, a barátnőknek nem biztos, ugyanis a normális férfi ritka. Tehát nem fog tudni kivel szórakozni. Mindig ez a vége. A férfinak jár, az asszony halálra unja magát otthon a babával az ingerszegény környezetben és előbb utóbb ő lép le. Vagy a szórakozó pasas talál más nőt akinek az élete nem a baba körül forog. Az már nem érdekli, hogy ő taszítja bele ebbe a feleségét.

2020. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
96%
#17, ès a nőnek mi jár? Ő is mehet èjszakába, másnap reggelbe hajló lazításba? Neki is jár, ő is a családèrt dolgozik.
2020. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!