Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek,Férfiak, nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek,Férfiak, nálatok is jellemző? Feleségek,Nők, ti hogyan tolerálnátok, reagálnátok le? Férj: 38 Feleség 24

Figyelt kérdés

Férjem minden Pénteken, szombaton elmegy itthonról. Hol edzeni, hol partyzni, hol barátokkal találkozni stb. Nem probléma, megszoktam, illetve nem "tiltom meg" ha menni szeretne, hadd menjen.


Körülbelül az ötödik alkalommal fordul elő, hogy nem jön haza éjszakára.

Ha hívom nem veszi fel, ha írok neki nem ír vissza..


Első alkalommal mikor előfordult, nyilván megkérdeztem, de ő azt mondta, hogy bealudt az új autóban mert olyan kényelmes.(Augusztusban vettük, Nagyon szereti, ha teheti mindig megy vele).)

Nem foglalkoztam a dologgal.


Második alkalommal szintén megkérdeztem, válasz ugyan ez, de már kezdett kicsit dühíteni a dolog...


A 3.4. És most az ötödik alkalommal kezdek meginogni, hogy lehet megcsal..


Nem gondoltam eddig erre. De hogy nem veszi fel a telót, s másnap dél körül jön haza, Nagyon furcsállom.


Van egy közös gyermekünk, ki idén született.

Mondta nekem, hogyha engem megcsalna, azzal a gyerekünket is így sosem tenné.


Alkoholt szinte sosem iszik, de jointot szokott.



2020. szept. 26. 05:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%

Idén született a gyerek. Ha jól tudom sok nő szülés előtt nem igényli a szexet, pasinak az utolsó hónapokban nincs kedve a párjához. Szülés után x hétig nem szabad. Kb fél év szex kimaradt kettőtök közt.

Pár hónapos gyerek mellől-bulizni jár,füvezik...Gratulálok!!! Jobb apa nem is lehetne. Pl ha nem dolgozik nem kéne foglalkoznia a gyerekével? Párját tehermentesítenie??

2020. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
76%

Ja, hogy ez egy drogos?


Na akkor már rég nem lennék vele! Drogos = nem ember!

2020. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
14%

Mondjuk 1 jó tanács! Azért mert a gyerek 8 hónapos, a férjed 38 éves, még nem kellene hanyagolni!

De szerintem meg is van a válasz. Elhanyagolták, más meg foglalkozik vele.

Most jöhetnek a női X-ek, de ez akkor is így van. Ajánlom figyelmetekbe a szegény női lelket, aki azért lép félre, mert otthon el van hanyagolva ....

2020. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy elhanyagolom?

Annyit irtam, hogy nem tudok annyi figyelmet szánni rá mint a baba előtt.:)

2020. szept. 27. 14:09
 35/38 anonim ***** válasza:
87%

Kerdező! És magadat?? Mind a ketten akartátok a gyereket?

Gyerek vállalás egy nagy csiki-csuki. 1 megváltozik a nő teste. 2 nő gyerekkel foglalkozik-, akár téged is idézhetnélek-mert muszáj. Nő fáradt,első a gyerek....utolsó hogy nézzen ki valahogy. Ha a pasi nem érett az apa szerephez,nem akarta a gyereket akkor neki ez sajnos rossz. Volt egy fiatal kívánatos csinos felesége. Most van egy kismama barátja/lakótársa.....Menekűl a gondok elől,egy olyan nőhöz akivel nem a gyerekről kell beszélgetnie. Nincs popsi kenőcs szaga.....Lehet csúnyább mint a kérdező.

Exemnek volt egy kislánya. Októberben született, a gyerek apja szilveszterkor rájött,hogy neki hiányzik a bulizás..

3 nap múlva kerűlt elő!

Nem értek egyet a leírtakkal. De csak egy tipp.

2020. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
33-as voltam, na mi van pitsák, betaláltam? 😆😆😁😁😁😆😆😆😆🤗🤗🤗😘😘😘
2020. szept. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
84%

Te egy kis pöcs vagy,nem talált be.

Aki így viselkedik az még egy éretlen kis f..

Ne félj kérdező vannak még rendes férfiak,nem muszáj kis köcsögökkel lenni.

2020. szept. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Persze persze, nem találtam be, feministák🤭🤭🤭😕😕
2020. szept. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!