Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjek,Férfiak, nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek,Férfiak, nálatok is jellemző? Feleségek,Nők, ti hogyan tolerálnátok, reagálnátok le? Férj: 38 Feleség 24

Figyelt kérdés

Férjem minden Pénteken, szombaton elmegy itthonról. Hol edzeni, hol partyzni, hol barátokkal találkozni stb. Nem probléma, megszoktam, illetve nem "tiltom meg" ha menni szeretne, hadd menjen.


Körülbelül az ötödik alkalommal fordul elő, hogy nem jön haza éjszakára.

Ha hívom nem veszi fel, ha írok neki nem ír vissza..


Első alkalommal mikor előfordult, nyilván megkérdeztem, de ő azt mondta, hogy bealudt az új autóban mert olyan kényelmes.(Augusztusban vettük, Nagyon szereti, ha teheti mindig megy vele).)

Nem foglalkoztam a dologgal.


Második alkalommal szintén megkérdeztem, válasz ugyan ez, de már kezdett kicsit dühíteni a dolog...


A 3.4. És most az ötödik alkalommal kezdek meginogni, hogy lehet megcsal..


Nem gondoltam eddig erre. De hogy nem veszi fel a telót, s másnap dél körül jön haza, Nagyon furcsállom.


Van egy közös gyermekünk, ki idén született.

Mondta nekem, hogyha engem megcsalna, azzal a gyerekünket is így sosem tenné.


Alkoholt szinte sosem iszik, de jointot szokott.



2020. szept. 26. 05:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
92%

A férjednek kellene veled törődni, nem pedig azon agyalnod te mit tegyél érte.

A pasi valószínűleg jó módú, te szegény vagy, úgy érzi azt csinál amit akar.

2020. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
12%

#18, 19, 20


Egyrészt, a nő szülés után GYES-en van otthon a gyerekkel, tehát nem dolgozik.

Másrészt, a férfi nem tudja szoptatni a gyereket, tehát ebben az időszakban a nőnek kell 0-24 mellette lennie.


Nyilván jár amúgy neki is a kimenő, ha már a szoptatós időszakon túl van, én bevállalom, hogy vigyázok a gyerekre péntek esténként, de szoptatni nem tudom.


Lehet itt feministáskodni, de a biológia az biológia.


Viszont addig is nem fogok csak azért otthon ülni, mert ő nem mehet sehova; nem fair ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is hozzáállás.


Ha ez valamelyik nőnek nem tetszik, akkor meg ne szüljön gyereket. Nem kötelező.


Nagyon elszaladt már a ló manapság a nőkkel, mindent is akarnak;

karriert IS, de gazdag férjet IS, aki eltartja a családot, de aki eközben egy otthonülő csicskab papucs IS, szülni IS, de mellette bulikázni IS.


Hát van egy rossz hírem, nem lehet egyszerre b-szni is meg szűznek is maradni.

A választási lehetőségetek természetesen megvan, de a döntésetek következményeit viseljétek is el;

Ha szülni akartok és anyává válni, akkor nincs karrier és bulikázás egy jó ideig.

Ha meg bulikázni meg karrierezni akartok, akkor meg ne szüljetek.

2020. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%

Nem arról van szó, hogy maradj otthon, hanem hogy menj haza még éjfél előtt, otthon töltsd az éjszakát, ne aggódja magát halálra a másik. A szoptatás kb 4 hónap amúgy ilyenkor is lehet menni, mert a tejet amúgy is lefejik, és üvegbe teszik azt megkaphatja a baba.

És ha nem tűnt fel, a kérdezőnek sem az a baja hogy ő nem bulikázhat hanem hogy a férje annyira nem képes hogy tájékoztassa arról, hol van vagy legalább minden második szombat estét otthon töltse. Gáz vagy te is, mint a kérdező férje. Ilyennek szülni valóban nem szabad.

2020. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

#17 ez nem feminista duma, csak felnőtt családos emberek vagyunk akik nem vágynak ilyenekre, egyikünk sem! Én 10millió százalékig tökéletesen elvagyok itthon, a párom barátai párhavonta itt vannak 1-2 napot, beszélgetnek, játszanak a gyerekekkel, ők szintén kinőttek a haverokkal eljárok szombatonként szórakozni korszakból..


A kérdező 38 éves párja meg nagyon gáz, már abból is látszik hogy képes volt elvenni egy ennyivel fiatalabbat...

2020. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy a pasi üljön otthon minden hétvégén, mert a nő így akarja. A pasi nyilvánvalóan félrek*r, az itt a gond.
2020. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
94%

9es,ez visszafelé is elsülhet. Simán mondhatja utána hogy akkor mehet a kérdező az összes cuccàval. Persze valószínűleg így is jobban jàrna..


Biztos lehetsz benne hogy mégcsal.

2020. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
92%
#26 Jaj, dehogy mondaná, károgna egy sort, de nem hagyná elmenni, ha kicsit is szereti. Ha meg nem, akkor a kérdező megspórolt magának pár év rossz házasságot egy idiótával, aki ahelyett, hogy a családjával lenne, füvezik, mint egy 16 éves kamasz, és kvázik is nagy valószínűséggel. Milyen nagy kár lenne érte...
2020. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
79%

S te hiszel egy drogosnak? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Azt hiszem, ezzel meg is válaszoltam aggodalmad.


Ha szaglásznád a kocsit belül, szerintem még női kölni szagokat is szimatolnál s még egy gumit is találnál tán az ülés alatt...bealudt az új autó illatától, mi? :)))


Másrészt még jó, hogy lelép otthonról a gyereksírásból s a szexmentes házból...

2020. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 27.

Pontosan ezt írtam én is 😄 hogy így is jobban jàrna.

Ha kicsit is szereti??? Szerinted szereti vagy tiszteli egy kicsit is ha nőzik? De tegyük fel nem nőzik... De inkàbb a kocsiban alszik...

Akkor szereti???

26 voltam

2020. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

#29

Sokszor nem értem a férfiak viselkedését. Feltételezzük ez esetben is a lehető legjobbakat. Mondjuk, hogy csak szabadulni akar a hétköznapok elől, azért szűnik meg otthon létezni, nem azért, mert nem szereti a feleségét vagy nőzik. Ez esetben még lehetne ezen javítani. Az tény, hogy nem tiszteli a másikat és egy szikra felelősségérzet sincs benne, de ha szereti a másikat, akkor ( mivel gyerekük van) még megpróbálhatják menteni ezt az igencsak rossz kapcsolatot, ha a nő a sarkára áll. Ha nem tesz semmit, akkor meg ez van.

2020. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!