Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel már egy hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel már egy hete nem volt szex, fel hoztam neki a témát és most meg van rám sértődve? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk. Mostanában hetente veszekszünk valamint, vagy van valami kisebb konfliktus közöttünk...

Egy hete kb nem volt szex, tegnap hazaértem melóból gyertyával várt, vacsival. Lefurodtem és felajánlottam hogy megmasszírozom, kezdtem közeledni felé és vissza utasított, elkezdte nézni a kedvenc sorozatát...

És amikor szóba hoztam akkor teljesen kiakadt, hogy, neki nincs kedve, sose ertem meg ezt... És hogy pár nap múlva menstruálni fog... Nem tudtam hova tenni, mert az adott körülmények és szituációk nem arra utaltak hogy nem akar semmit...

Volt már ebből vitánk elmondta hogy neki nem a szex az elsődleges... Én meg mondtam neki hogy nagy az étvágyam... Ráadásul egy hete nem is voltunk együtt... És akkor erre totálisan besertodott és nem beszélt velem...

Mit csináljak? Hol rontottam el?

23 évesek vagyunk. Úgy érzem hogy nem fog működni ez sokáig ... Ha elmondom neki ami bánt, zavar egyből támad.



2020. ápr. 12. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Kuka...persze az ilyen hisztis némbernek van párja. Velem is ugyanez volt, csak én nő vagyok, és a pasi volt fent a plafonon. Ki is zártam az életemből.
2020. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nála nem a szex a központi téma, hanem a romantika, beszélgetés, közösen együtt töltött idő, simogatások...Nem illetek össze.
2020. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Keress másik nőt. Vagy hozzaszoksz. Meg lehet szokni a havi 1 szexet is teljesen.

Idővel megszokod hogy ezért nincs kedve azért nincs kedve, most a havibajra készül most megvan mostmár elmúlt azért nem, most fáradt most csak fáradt lesz , tegnap fáradt volt, most azért nem mert 7 perce volt kedve de már nincs, vagy várjal fel órát és vagy lesz kedve vagy nem, de ne kérdezd mert akkor nyaggatod, rá kell erezned.


De ennél van jobb , míg fiatal vagy lecsereled, ha már idősebb és családos akkor simán szeretőt tartasz az komplikáció mentes

2020. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Hohóóóó! Így kezdődnek a dolgok. A feleségem is így kezdte. Én meg a felesleges szexuális energiáimat tanulásba fektettem, és 35 felett 3 diplomát szereztem. Szex havonta egy van, pedig én elviseltem volna akár naponta is. Szóval sokat köszönhetek a feleségemnek, iskolákat, egy jól működő vállalkozást. Ezt csak azért írtam le, mert mindig van fény az alagút végén.


Arra se alapozz, hogy majd az új nőddel jobb lesz. Az elején biztosan, de erre sem lehet alapozni egy életet.

Gondolj bele, ha majd 40 éves leszel. Mi lesz akkor a szexszel? :)

2020. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Erősen mérgezi a kapcsolatot amikor a nő szex megvonáshoz folyamodik. Vágyik az intimitásra, de nem jön rá, hogy a férfinak szüksége van a szexre az intimitáshoz. Igazi zsákutca lépés.
2020. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ezt nem otvenot evesen csinalja, mikor a szep kozos evek meg szegenyke menopauzaja miatt kenytelen vagy szenvedni, nokent azt mondom, vissza se nezz, ugy szakits. Adj halat az egnek, hogy nincs gyerek, anyagi osszefonodas, es elottetek az elet.
2020. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ilyen az, amikor 2020-ban minden csaj azt gondolja magáról, hogy "érett és komoly nő". Konfliktuskezelés 0.


Te tudod, hogy mennyire fontos, mennyire lehet rá építeni, mennyire bírsz elképzelni 10-20 éven át egy ilyen szexmentes szenvedést. Az olvasottak alapján én közölném, hogy ha így megy tovább, akkor vége. Volt már hasonló kapcsolatom és utólag azt a pár hónapit is sajnálom, amit elpazaroltam a illetőre és nem előbb szakítottam.

2020. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5:


[link]

2020. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod, hogy mostanában sokat veszekedtek, sok a konfliktus. Egy nőnek az esti szex a reggeli ébredéskor kezdődik, ott kell megalapozni. Ritka, amikor a nőknél működik a békülős szex, teljesen máshogy működnek, mint a férfiak.

És igen, van olyan, hogy a nő csak figyelmet akar, érzéseket, gyengédséget, de szexet nem. Mert érezni akarja, hogy nem csak a szexet akarod vele, hanem őt magát teljesen és hajlandó vagy érte egy kis romantikára, másfajta kényeztetésre.

A nőket a lelkükön keresztül tudod ágyba vinni és nem azzal, ha felszólítod, hogy most d.gni kéne, mert már régen volt. Így még az élettől is elmegy a kedve.


Valaki itt írta, hogy neki szex kell az intimitáshoz, hát a nőknek pedig intimitás a szexhez és ezt kell valahogy jól összehozni, de érvekkel soha nem fogsz győzni, csakis megfelelő érzelmi intelligenciával.

2020. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

A #7-es válaszom mégis miért lett lepontozva? Talán kamuznom kéne valami cukit?


#8: Oké, akkor olyan sincs, hogy családon belüli erőszak, mert ha az egyik fél hagyja magát és nem lép le, akkor nem erőszak.

Maradjunk annyiban, hogy szexmegvonás és családon belüli erőszak is van, attól függetlenül is, hogy sokan a fejükbe dugják a fejüket.

2020. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!