Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Luxusigény egy jobb fodrász?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luxusigény egy jobb fodrász?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egy profi fodrászatba hogy vágássak egy divatos frizurát magamnak. Eddig helyben jártam egy egyszerű vidéki fodrászatba, de nem igazán profik és sajnos ez látszik is a végeredményen. Egy ismert mesterfodrásznak van Pécsen fodrászata és oda mennék, de 45 kilométerre van tőlünk és sajnos a koronavírus miatt megritkultak a járatok Pécs felé és nem biztos hogy meg tudok fordulni. Megkértem a barátom hogy vigyen el autóval ha ráér és lesz szabad időpont. A reakciója az volt hogy luxusigényeim vannak és menjek helybe ahová eddig is jártam. Tényleg akkora kérés lenne?

2020. szept. 29. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak nem igazán érzik át ezt. De tényleg, egyik se.

Pedig azért ha hosszabb és nagyobb tömegű haja van az embernek és az nincs igényesen megcsinálni, az eléggé leronthatja az ember fejét. Nyilván nekik nincs szükségük rá, vagy mivel tök mindegy ki csinálja, furának látják. :D

2020. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Idióta a barátod. Ha normális lenne, szó nélkül elvinne. Ha egy fodrász luxusigény, akkor még mi lesz később? De gondolom azt elvárja, hogy kifogástalanul nézz ki..
2020. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Ezért IS, kéne, hogy FÉRFI partnered legyen, ne csóró, smucig, proli gyerek.
2020. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem kered el csak a kocsit?
2020. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen férfival minek égeted magadat...
2020. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezek az előzőek így 1-től 5-ig komoly, vagy pedig troll válaszok voltak? :D


Attól függ luxus-e az igény, hogy mennyi pénzetek van, mennyi pénzt kerestek ketten együtt. Ha nincs semmi félretett pénzetek, vagyonotok és ketten kerestek 300 ezret mondjuk, akkor luxus igény, igen. Ha van már ingatlanotok, millióitok félretéve és kerestek ketten 400-500-600 ezret, vagy még többet, akkor nem luxus igény. Minden csak az ember anyagi helyzetétől függ, hogy mit engedhet meg magának és mit nem.

2020. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

6.-nak.


Részemről komoly válasz volt. Ha valaki csóró, annak minek nő?

2020. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom,h nem éltek együtt,de nem is tenném függővé az anyagi helyzetetektől ezt. Én is jártam helyben,falun,rossz fodrászhoz. És járok most,a közeli városban profihoz. A barátom felajánlja,h elvisz,sőt,biztatott a váltásra. Én csak azt nézem,hogy szivességet kértél,ami nem is annyira nagy dolig,és visszautasított. Ez számomra nem szimpatikus.
2020. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy szerintem is függ a keresettől. Diákként elég csóró voltam és levágtam magamnak a hajam (rengeteg tutoriál videó után), mert a 8ezres hajvágás ugyanolyan volt, ha nem még sokszor mérföldekkel rosszabb, mint amit én csináltam. 20ezres hajvágásra kéthavonta meg nem tellett sajnos.

Amúgy a saját pénzeddel, főleg, ha nem éltek együtt, azt kezdetesz, amit akarsz, nincs köze hozzá. Viszont, azzal meg Te nem tudsz mit kezdeni, ha nem akar fuvarozgatni..

Próbáljátok megbeszélni, mondd el neki, hogy miért nem volt jó az a fodrász, aki eddig volt és miben lesz más a másik. Logikus érvekkel sokszor lehet hatni a másikra.

2020. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem városban, profi fodrász, 5.000,-Ft. körüli összegért levágja. Én sem ilyen tizen+-os összegben gondolkodom,az tényleg sok. Viszont ha egy jó fodrász levágja akár hónapokig is rendben a frizurája, azzal ellentétben ha ezt a kevésbé szakmájához értő teszi.


Pl. most nekem a falusi fodrászom festette a hajam. Csak hajfestés, már magamnak is festettem. Meg sem látszott,hogy festette, a szőke hajam töve ugyanolyan sötét mint festés előtt.A jó fodrásznál is lenő a hajam, de amíg nem, addig rendben van. A vágás is így van.augusztusban voltam, most október lesz, és most gondolkodom,hogy el kellene majd menni. A formája még mindig megvan, de a végéből csak kellene levágni.

2020. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!