Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normális az anyos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális az anyos? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szerintetek en tulzom el vagy anyosom tényleg nem képes elengedni a fiát? 30 eves a parom, kulon elunk de a mai napig ugy csinál mintha 5 eves lenne. Állandóan a központban akar lenni pl nezegttem a mosogatógépeket.. Vett egyet, kiderult vernyomas es cukor bajom van "neki is" házat ujitunk, - ő is. Minden nap de szo szerint minden nap legalább 4x hívja fel a páromat es szinte minden nap van valami indok ami miatt haza kell mennie ő meg természetesen megy mert anya anya anya állandóan anya. Eszem ágában sincs eltiltani az anyjától, de ez nem normális szerintem csak szerintük. Ha ott vagyunk ebédelni, haza jövünk mondjuk 2kor, 3kor már csörög a párom telefonja hogy miujsag. Olyanokert felhívja hogy ő eppen megy a boltba, mindegy mit csinál, telefonal. Kiakaszt a gyerek temaval, ő mar elore megvette nekem a kisagyat, mellszivot, baba ringatot stb DE GYEREK SEHOL mert ő "segíteni akar".. Érdekes módon ő mindig mindenbe segíteni akar mert ő jobban tudja ő tudja aztán jön az hogy ezt is en vettem ezt is en csinaltam. A másik fiának most lett babaja, amit sogornom csinál nem jó, ne igy etessen ne ugy pelenkazzon nem fejlodik a gyerek mert az ő gyereke ekkor mar ennyi meg abnyi kiló volt. Nyugtassatok meg hogy nem en reagalom túl. Ez a hirtelen kérdésem pedig onnan jött hogy jott a páromnak egy sms es kerte hogy nézzem mar neg ki az, hát anyósom "kisfiam, oltozzel fel reggel rendesen meg ne fazz kicsim, hordjad a maszkot"

Na... 😑😑😑



2020. szept. 29. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Mar ott se lennék.
2020. szept. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen családtól kell menekülni de azonnal.
2020. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan amíg még van lehetőség....

Aztán ha becsuszik neadj isten egy gyerek megnyomorítják az életedet örökre.

2020. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!