Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők elviselik a rossz külsőt a jó belsőért, a férfiak elviselik a rossz belsőt a jó külsőért?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 23:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
én nővagyok és igen, mindig elviseltem a rossz külsőt eddig, mert reméltem a belső kompenzál. de nem így történt, eddig minden pasimat én hagytam el. most már csak szép pasit keresek, mert a rondákat nagyon rossz volt magamra erőltetni. hosszútávon még az önbizalmamat is hazavágta.
2020. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21,persze persze... öntelt szr, neked "jár". én is úgy vagyok vele, h 100kg tömör izomként agyonütök mindenkit aki 1m-nél közelebb kerül hozzám. eddig 3m volt a távolság, most már sokallom.
2020. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!