Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 1.5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 1.5 éve vagyunk együtt de ma nagyon nagyot csalódtam benne mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátomnak Pest az álom városa én nem szeretem sose szerettem azt a várost, még kapcsolatunk elején azt beszéltük hogy adok 1 évet Pestnek de ha rosszul érzem magam én el jövök onnan. Meg is értette és azt mondta hogy jönne velem mert én vagyok neki a legfontosabb, mind 1 hogy csak velem legyen. Megbeszéltük azt is hogy suli alatt nem költözünk össze mivel nem akarok eltartott személy lenni és segitteni sajnos eleget nem tudnék neki. Azt is megbeszéltük hogy elötte Győrbe szeretnék még maradni egy évet tovább képezni magam, ha már félek pesttől ne egy szakmával hanem többel menjek fel. Hogy ugymond kitünjek a tömegből. Meg ami még fontos hogy kijelentette hogy nélkülem nem költözbe fel mert nem tudna nélkülem ott lenni.

Most hirtelen minden az ellentéte.

Most már nem akarja hogy 1 évet Győrben képezzem magam hanem azonnal menjek vele mert ő menni akar nem érdekli én mit akartam (továbbképzések stb) . Ha letelik az egy év és én azt mondanám el akarok jönni már nem jönne velem mivel neki az az álom város így elengedne, mert hogy ő nem tudna máshol élni neki az az álom város, és ha választania kell az álmát követi. Azt igérte támogatni fog míg elérem a céljaimat és úgy látszik azt sem akarja betartani. Mert ő most azonnal akar menni holott 2 év múlvára terveztük. Nem érdekli semmi, mert neki az a fontos. és ha eljönnék onnan annyit mondott elengedne. Nagyon szeretem őt de most úgy érzem hazudott nekem mindenben és nem értem mi lelte hirtelen... És folyton azt mondogatja hogy ő nem hazug meg hogy ezzel végig sértettem őt.. mit csináljak? Vagy csak túlreagálom?


20/L 23/F


2020. okt. 9. 03:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engedd már el.
2020. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20#Ha majd úgy alakul számodra akkor ki kell próbálni.
2020. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Engedd el!


Eleve erős szakítóok amit írtál, hogy ha rajta múlna szétmennétek, akkor biztos iszonyú nagy szeretetet érez feléd...


Vagy te most feladod az álmodat miatta, éltek valamennyit együtt és később hagy el más okból a fenti ok miatt - hogy alig szeret, ha szeret egyáltalán.


Tudom mit beszélek, hogy nagyon nem könnyű, mert én is azért szakítottam 2 hete, a páromnak olyan elvárásai voltak felém, amik miatt fel kellett volna adnom a jelenlegi közeli és legfontosabb célomat/álmomat.

Közben viszont minden tettével azt éreztette velem hogy már nem szeret, a haverok, családja voltak az első helyen, én meg valahol a sor végén kullogtam nála. Még ultimátumokat is kaptam, egyre szorítóbbakat. Úgyhogy elengedtem.

Fáj, de ez elmúlik! Viszont az életem végéig bántana hogy ezért adtam fel a saját életem!

2020. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy mindig a párod az első. Mindig mindenkinek saját maga az első és ez a normális! Felejtsd el, hogy másokat helyezz saját magad elé és ne is várd el másoktól, hogy feladják saját magukat miattad.


Az meg soha semmiben sem indok, hogy "mert szeretem". Azért van az agyad, hogy használd és képes legyél logika alapján felülbírálni az érzelmeidet.

2020. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!