Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 1.5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 1.5 éve vagyunk együtt de ma nagyon nagyot csalódtam benne mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátomnak Pest az álom városa én nem szeretem sose szerettem azt a várost, még kapcsolatunk elején azt beszéltük hogy adok 1 évet Pestnek de ha rosszul érzem magam én el jövök onnan. Meg is értette és azt mondta hogy jönne velem mert én vagyok neki a legfontosabb, mind 1 hogy csak velem legyen. Megbeszéltük azt is hogy suli alatt nem költözünk össze mivel nem akarok eltartott személy lenni és segitteni sajnos eleget nem tudnék neki. Azt is megbeszéltük hogy elötte Győrbe szeretnék még maradni egy évet tovább képezni magam, ha már félek pesttől ne egy szakmával hanem többel menjek fel. Hogy ugymond kitünjek a tömegből. Meg ami még fontos hogy kijelentette hogy nélkülem nem költözbe fel mert nem tudna nélkülem ott lenni.

Most hirtelen minden az ellentéte.

Most már nem akarja hogy 1 évet Győrben képezzem magam hanem azonnal menjek vele mert ő menni akar nem érdekli én mit akartam (továbbképzések stb) . Ha letelik az egy év és én azt mondanám el akarok jönni már nem jönne velem mivel neki az az álom város így elengedne, mert hogy ő nem tudna máshol élni neki az az álom város, és ha választania kell az álmát követi. Azt igérte támogatni fog míg elérem a céljaimat és úgy látszik azt sem akarja betartani. Mert ő most azonnal akar menni holott 2 év múlvára terveztük. Nem érdekli semmi, mert neki az a fontos. és ha eljönnék onnan annyit mondott elengedne. Nagyon szeretem őt de most úgy érzem hazudott nekem mindenben és nem értem mi lelte hirtelen... És folyton azt mondogatja hogy ő nem hazug meg hogy ezzel végig sértettem őt.. mit csináljak? Vagy csak túlreagálom?


20/L 23/F


2020. okt. 9. 03:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van a barátodnak. Felnőtt. Oda megy ahova akár, ha szereted vele mégy.
2020. okt. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tudtad előre, hogy ő Pestre szeretne költözni, és akkor is az volt a megbeszélés, hogy te max 1 év után hazamennél innen. Oké, még fiatalok vagytok, változnak az idők, az elképzelések, a tervek, de azért ez úgy tűnik, a párodnál fix dolog, és nem akar belőle engedni. Amúgy igaza van, addig költözzön, amíg még fiatal, és mondhatni csak egyetlen dolog (te) tartja vissza (és most bocs, de egyébként ha nem költözne is kevés esélye van, hogy együtt fogtok megöregedni). Te sem várhatod el tőle, hogy feladja az álmait, ahogyan ő sem várhatja el tőled, hogy most hirtelen megváltoztasd a terveidet. Lehet átmenetileg távkapcsolatban lenni, ahogy mondták, Győr nincs messze, simán tudtok hétvégente találkozni. Viszont ha ő mindenáron Budapesten akar élni, te meg semmiképpen sem, akkor csak elodázzátok a szükségszerű véget, mert amúgy ennek nem sok jövője van így.
2020. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, fiatalok vagytok még mind a ketten, az ebben a korban öröknek tűnő párkapcsolatok nagyon kis része tart tényleg örökké. Viszont azt megbánhatod egy életre, ha nem követed az álmaidat. Ebben a kérdésben nem lehet kompromisszumot hozni, hiszen ha te tényleg felköltözöl vele aztán nem érzed jól magad és visszaköltöztök, akkor ő szenvedni fog. Ha meg te maradsz vele Pesten akaratod ellenére akkor te fogsz szenvedni. Ez kb olyan szituáció, mint amikor az egyik fél akar gyereket a másik meg nem, és mindketten arra várnak, hogy majd a másik meggondolja magát. Nem.
2020. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt azért akarok neki adni 1 évet hogy megszeressem mert őt választanám. De neki nem én lennék a választás ez a vicces, hogy eddig meg azt mondta mindig hogy én vagyok az első neki.
2020. okt. 9. 10:02
 15/24 A kérdező kommentje:
Csak elég érdekes felfogás hogy én engedjek ő biztos nem fog...
2020. okt. 9. 10:04
 16/24 A kérdező kommentje:
Ha rajta múlni szétmennénk gyorsan.
2020. okt. 9. 10:05
 17/24 A kérdező kommentje:
Én eldobtam egy nagy álmomat érte hogy megkapja pestet... de most kiderül ha nem maradok vele akkor is elveszittem.
2020. okt. 9. 10:11
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
#17 ezért nem szabad az álmodad eldobni most sem. Ő sem akarja eldobni a saját álmait, és látod, igaza van. Nem tudhatod, mit hoz a jövő, a másik fél mindig meggondolhatja magát, de a te saját céljaid és azok megvalósítása csakis tőled függenek.
2020. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekem a vele való élet lett azóta az álmom és ezt végképp nem akarok elveszitteni. Lehet hogy fiatal vagyok, de nem olyan mint a mai fiatalok többsége, nekem ő egy életre kell, csak e miatt a dolog miatt nem tudom ő ki tartana e mellettem.
2020. okt. 9. 10:33
 20/24 A kérdező kommentje:
Ha adódna egy nagyon jó lehetőség számomra egy másik városban akkor jönne e....
2020. okt. 9. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!