Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Az apja azt tanácsolta a fiának aki hallgatot a tanácsára hogy félév vagy egy év múlva kezdje velem újra. És ha újra ugyan úgy akarjuk egymást, akkor oldjuk meg a problémáinkat addig pedig adjunk egymásnak időt hogy dolgozzuk fel, az egymásnak okozott sérelmeket.


És csak olyankor hív telefonon mikor dolgozni megy, pár percre, és viberen se képeket nem küld ott magáról se nem ír ott nekem semmit se.


Ja es az anyja utál engem első perctől kezdve, és folyton uszitja ellenem de nem veszi észre se azzal jön ez az ő döntése stb.



#idő, szeretet, bántás
2020. okt. 10. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz tanács ez.

Az ember lehiggadva jobban tud dönteni.

Az hogy erre nem magától jött rá...hát fiatal még, van ilyen, hogy az ember nem tudja mi lenne jó megoldás.

Viszont az, hogy elmondta neked, hogy az apja tanácsára...ez nekem már 20-25 éves korban is nagyon gyerekes.

Te pedig fogadd el, foglald el magad!

Néhány hónap múlva lehet már te is másképp látsz dolgokat.


Egyébként a szakítás nem véletlenül történik.

Nagyon kevés esetben oldják meg a problémát a párok. Az újrakezdés után pedig a szakítás egy újabb konfliktus forrás lesz.

A leírásodból az jött le, hogy gyerekesen viselkedtek mindketten.

Nem hiszem,hogy fog működni később sem.

2020. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!