Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromat zavarja, hogy keveset keresek?

Figyelt kérdés

Havonta 50-100ezret teszek félre, ha elmegyünk valahova akkor nyilván ennyit se. Megmondom őszintén 400.000 forintom van jelenleg félretéve.

A menyasszonyomat ez zavarja mert kimehetnék bármikor apámmal dolgozni külföldre. Nekem ezzel az a bajom, hogy ő mindig hív is, de félek, hogyha hétvégén lennénk csak együtt akkor megcsal és ki se bírok ennyit nagyon nélküle .


2020. okt. 11. 11:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenfajta félelmeket azért kellene megbeszélni (illetve érdemes lenne), mert ha például kapcsolatotok során bármikor el kellene utaznod hosszabb távra valami miatt, akkor nem utazol el mert "nem bírsz ki mennyit"? Bármikor lehet olyan munka miatt, hogy el kell utaznod pár napra-hétre...
2020. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

#11 azért van különbség aközött, hogy EGYSZER el kell utazni pár napra vagy hétre és aközött, hogy ÉLETVITELSZERŰEN csak hétvégente tudsz találkozni a pároddal. Pláne most, hogy bármelyik pillanatban elrendelhetnek határzárt, és akkor hónapokig nem tudnak találkozni. Tudom, hogy sokan vegetálnak így, de teljesen érthető, ha ezt valaki nem szeretné.

Jó lenne arról is tudni, hogy a hölgy mennyivel szeretne hozzájárulni a közös egzisztenciához. Ha semmivel, akkor jobb lenne csendben maradnia. Ha milliókkal, akkor nyilván a kérdezőnek is össze kellene kapnia magát.

2020. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ő többet tesz félre, pedig kevesebbet keres. Nekem van karos szenvedélyem, drágább kajákat eszek, megveszek mindent. Így 300ból ennyi marad.

Csak azt mondta így soha nem lesz semmink, ha csak ő spórol.

2020. okt. 11. 13:35
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

a 13-as hozzászólásig azt hittem, hogy a csaj egy aranyásó, aki csak pumpolni akar.


a 13-as után azt mondom, hogy a csajnak igaza van mindenben

2020. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Jah! És téves a kérdésed!



A párod nem az zavarja, hogy keveset keresel, hanem az, hogy sokat költesz!


A különbség ég és föld.

2020. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 14 15 höz. Ne cigizz annyit, és tanuld meg melyik kaja mennyibe kerül, nem fog fájni.
2020. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Háát, akkor bizony át kellene nézned a kiadásaidat, mi az, ami valóban fontos és mi az, amiről le tudsz mondani. Ha kifolyik a kezedből a pénz, akkor hiába lesz több bevételed. Nem a megtakarításod fog nőni, hanem a felesleges kiadásaid.

Érdemes költségvetési tervet készíteni, majd házi könyvelést vezetni. Pillanatokon belül szembesülni fogsz vele, ha túlköltekezel.

2020. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#13, de miért nem ezt kérdezted?

Én se értem, hogy havi 50-100 megtakarításból miért csak 400 K gyűlt eddig össze, de lásd be, azzal tényleg nem lehet sokra jutni.

2020. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a kevés kereset a zavaró tényező itt, hanem hogy (te) sokat költesz és ezért azt gondolhatja, hogy a jövőben esetleg nem lehet veled tervezni.

Ismertem már olyat, aki havi fizetését 1-2 nap alatt elcseszte a luxuscikkekre vagy státusz-szimbólumot jelentő dolgokra, utána mehetett a "milyen jó annak akinek van pénze bezzeg nekem nincs" szitokáradat, meg a koldulás, fizu előtt meg már beosztotta: milyen drága dolgokat fog megvenni.

Ha táblázatot állítanál fel havi bevételekről-kiadásokról magad számára, az nagyon-nagyon sokat segítene, vagy ha gyakran fizetsz kártyával, bankszámlakivonatot is nézhetsz: miből nem kellene annyit vásárolni, hol lehetne spórolni stb...

Nem tudsz bánni a pénzzel, párodat ez aggasztja, zavarja és jogosan.

2020. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!