Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom a páromnak :...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a páromnak : nem érek rá. Miért a legrosszabbra gondol? és bosszút forral?

Figyelt kérdés

és amikor legközelebb én hívom őt,és egy fontos dologgal direkt szívat, hogy nem ér rá, amin totál kiakadok (mert fontos lett volna) utána bevágja, hogy csak vicc volt azért, mert múltkor ő is ezt kapta.

mit tegyek egy ilyen jellemmel?


2010. aug. 8. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd el
2010. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekes gyökér,beszéld meg vele,változtasson vagy következményei lesznek.
2010. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

most kérdeztem meg miért nem beszél a problémákról, miért számítóan visszavág

most írt választ...

2010. aug. 8. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd ott, paranoid személyiség. valószínűleg átgázoltak rajta gyerekkorától kezdve, ugyan nem pszichopata de sem észrevenni, sem megérteni nem tudja hogy szivat és elhinni sem fogja. ez sajnos nem jellem, hanem sérülés.
2010. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tényleg nem érti

kiakadt azon, hogy számítónak neveztem, mert kivárja hogy legyen olyan helyzet amikor visszaadhatja amit kap!

2010. aug. 8. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor ismétlem más szavakkal NEM SZEMÉT HANEM BETEG
2010. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

már értettem elsőre is :)

csak igazolni akartam az igazad

2010. aug. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!