Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kedves hölgyek! Olyan nők véleménye érdekelne, akik már sajnos estek erőszak, bántalmazás áldozatául. Régota gondolkodom ezen, hogy fel tegyem- ezt a kérdést, csak eddig lebeszéltem magam róla. Nem szeretnék sebeket feltépni vagy ilyesmi.

Az lenne a kérdésem,hogy ti mit gondoltok/éreztek azok után amin ti átmentetek, mikor hallottok olyan nő társaitokról, akik pont ezzel a szörnyűséggel élnek vissza? Főként gazdag vagy ismert férfiakat szoktál így lehúzni vagy bemocskolni.


A nemierőszakkal kapcsolatban, már volt egy csomó mozgalom. Sorra szólaltak meg nők, akik ennek sajnos áldozatai voltak. Ezzel kapcsolatban viszont még soha nem hallottam véleményt egy áldozattól.


Csak akkor válaszoljatok itt vagy akár privátban, ha tudtok róla beszélni és nem okoz problémát!


Előre is köszönöm!


Trollok légyszíves kíméljetek. Ez egy komoly téma, amit nagyon nem illik elviccelni!


Köszönöm!:)


23/f



2020. okt. 16. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi
2020. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Evekig depresszios voltam, lelki sèrült nem bíztam meg egyetlen fèrfiban sőt egyetlen emberben sem s ez a mai napig nem múlt el nyomtalanul, pedig 8 ève törtènt.Szuicid gondolataim, tetteim voltak, üldözèsi mániám ès rèmálmaim
2020. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Nagyon sajnálom ami veled történt. Remélem azért mára jobban vagy a történtekhez képest.:) Nem szeretnélek megsérteni de a kérdésre nem válaszoltál!:)
2020. okt. 16. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom leszűrheted a válaszomból is, szerintem undorító dolog ilyet tenni ès ezzel vissza is èlni. Nőkènt is. Ha van valami kèrdèsed mèg írj privátot nyugodtan
2020. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ősszeraktam! Köszönöm a választ!:)
2020. okt. 16. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz olyan már mint előtte. A környezetem nyílt barátságos életvidám embernek ismer, ez a felszín. Párkapcsolatot nagyon nehezen alakítok ki, évek kellenek mire meg tudok annyira nyílni, hogy ki is mutassam mit akarok. Pánik beteg lettem.
2020. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 6-os! Sajnálom ami történt:/:)
2020. okt. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!