Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha egy nő nagy esküvőre vágyik, de a férfi nem szereti az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Rólam van szó és a barátnőmről aki már az élettársam. Ő nagy esküvőre vágyik én nem. Én nagyon visszahúzódó vagyok nem szeretem az ilyesmit. Ő viszont szeretné nagyon. Ő elfogadott engem így viszont én is áldozatot hozok ha társaságba kell menni vagy családi összejövetelek vagy bármi természetesen megyek. Viszont nagyon nem szeretem az ilyesmit mint pl esküvő. Azt mondta nekem nagyon elnéző volt már velem eddig és még erre sem vagyok képes, hogy megkerjem és szórakozzunk meg nagy esküvő legyen. Az igaz hogy sok mindent elnézett, pl nem nagyon volt hosszú kapcsolatom előtte, leginkább alkalmi meg örömlányok. Ezeket is elnézte, de én is meg teszek neki mindent amint tudok. Társaságban is aktívan részt veszek vele mindig. Eddig azt mondta nem baj hogy nincs esküvő meg házasság, de egyszer csak nekem esett hogy nem igaz hogy ennyit se teszek meg érte mikor lenne rá pénz is meg minden. Sajnos jól megkaptam, itt hagyott most az anyjanal van. Láttam itt lehet kérdezni szóval érdekelne kinek mi a véleménye? Kinek van igaza?

2020. okt. 17. 16:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%

Nőként írom én sajnálnám ra a pénzt. Minek nagy felhajtás? Máskor nem kap elég figyelmet a bnőd vagy miért ragaszkodik a nagy lagzihoz? Vagy mert mit szólnak mások? Akkor fizesse saját bukszából. Bocsi, de erre az alkalomra egy sor üzletág épül, mert meg kell a világnak mutatni mennyi pénzünk van... csakhogy ettől egy házasság sem lett sikeresebb. Aztán ez a nap is elmúlik, mint minden más, de a pénzt költhetnétek akar magatokra is. Ha ebben nem làtja az átbszást csak híúsági kérdést csinál belőle az előre mutatja milyen kívánságokkal fog majd még előállni ami minden csak racionális nem lesz. Csak érzelmi alapon költsük a pénzt...

Én elhiszem, hogy egy férfinek fejfájást okoz, és megértem teljesen felesleges, annyi buta nő van, és tudod az a legszomorúbb, h nem fog jobban szeretni a bnőd ha engedsz neki.

Én már a Jóbarátok-ban sem értettem ezt a cirkuszt az esküvő körül, próbàlták poénra venni a menyasszony erőszakosságát, meg az akciós ruhavételt, abszolut őrületbe ment át a dolog, az a baj,hogy vannak ilyen csajok az életben is.

Nekünk nagyon minimál volt az esküvőnk anno, senkinek nem volt egy szava sem, max nem mondtak nekünk. Am nem érdekel, szerintem jól tettük. :)

2020. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Nalunk meglepo modon forditva volt, a ferjem nagy eskuvore vagyott, nekem masodik hazassagom reven (elso 55fos volt es "csak" hazassagkoto termes), es mert nem szeretek szerepelni, plusz ugye mar egyszer belebuktam, cikinek ereztem a nagy eskuvot,jobban preferaltam a szűkkörűt.

Nem tudtunk dulore jutni, de aztan ugy gondoltam h nem foszthatom meg attol amire vagyott, azert mert nekem mar volt. Egy estet siman kibirok, de hatha meg tudjuk ugy oldani h en is elvezzem.

Az volt a vagya hogy minden szamara fontos rokona es baratja lassa hogy megtalalta akit keresett, boldog vele es szeretne ezt a boldogsagot megosztani egy estere veluk.


Igy a letszamot leszamitva sikerult egy kompromisszumos, kelloen bensoseges, minosegi eskuvot (es nem lakodalmat) osszehoznunk amin a visszajelzesek alapjan jol szorakoztak a vendegek.

Semmilyen extra szereplos dolog nem volt, ahol feszengenem kellett volna, sem jatekok, sem keringo, penzsepres vagy menyasszonytanc.


O tancoltatta a resztvevoket mert szeret tancolni, en meg fotozkodtam veluk egy berelt fotobox elott, ahol a vendegek mindenfele kalapot, maszkot magukra aggathatnak es bohockodhatnak kicsit. Nem volt vofely.


Ennek valoban van egy koltsege, ugy szamoltam hogy a visszajott naszajandekpenz utan kb 2millionkba kerult a 100fos vacsora es este. Tovabbi 50fo idosebb rokon volt meg a templomban, ok gratulaltak ott es mar nem jottek a buliba.


Dacara annak h ezt az egeszet a ferjem akarta jobban, nekem is nagyon szep emlek lett, egyaltalan nem bantam meg.


Ezen tul volt egy kettanus polgari eskuvonk par honappal elotte (en erre vagytam), ahol a szertartas utan a tanukkal elmentunk kavezni majd ebedelni, vegig ettuk es ittuk a menut, jokat rohogtunk, nem kellett viselkedni, megfelelni, nekem sokat jelentett hogy ilyen is volt.


Megeri kozos nevezore hozni a dolgot szerintem es megerteni a masik allaspontjat.

2020. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

Tekintsunk el a penztol es vegyuk ugy, hogy futja ra.

Szerintem EGY napot kibirsz siman, annyira nem lehetsz fogyatekos, hogy szorongsz a rokonok es a baratok kozott, mert hat nyilvan nem egy rakas vadidegent hivtok az eskuvore.

Amennyiben viszont ez a helyzet, hogy a nagynenedtol is osszeszarod magad, akkor a helyedben azt csinalnam, amit a no akar, mert csoda, hogy egyaltalan szoba allt veled egy, nemhogy meg az, hogy felesegul is menne hozzad...

2020. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%

Elengedni a csajt, mert a nők nem engedik el, az ilyen álmaikat hogy ők legyenek a hercegnők. Erről álmodoznak már gyerekkoruk óta, ezt nevelték beléjük.


Fogadni mernék rá hogyha megpróbálod megbeszélni vele, észérvekkel, akkor ultimátumot ad, hogy vagy úgy lesz ahogy ő akarja, vagy keres mást aki úgy tesz.

Üdvözöllek a 21. században!

2020. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan, hogy kinek van igaza. Neki van egy elképzelése, meg neked is. Úgy tűnik, te nem akarsz engedni a tiédből. Mint ahogy ő sem. Persze a válaszolók 100%-a szerint a lánynak kéne engednie, különben egy hisztis pcsa. Akkor tedd azt, amit ők mondanak. Biztos találsz majd olyan lányt, aki nem akar lagzit.
2020. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%
De, egy 100 fős esküvő ott van 3-4-5 millióban is akár. Szerintem itt most neked kellene engedned, 1 nap nem a világ vége.
2020. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Előbb azt kellene eldönteni, el akarod-e venni. Az esküvő ehhez képest részletkérdés, lehet benne kompromisszumot hozni.
2020. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na megérkezett az alja, szélsőséges pontozó brigád. Még nő társaikat is le pontozzák durván, ha nem azt mondja amit kell...

Undorító egy népség. Lassan elkezdenek eltűnni a hozzászólások is.

2020. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Épp most vettem a lányomnak(8 éves)az olvass velem sorozatból a "hercegnők nagy napja", odági volt érte, persze hogy a disney hercegnők esküvőjéről szól, van benne szép ruha, torta, ajándék, díszítés. romantikus csók és sok boldogság. Szülinapjára a topmodell (rajzolós kreatív márka) kapja az esküvői ruhatervező könyvet. Én szerintem meg ez az álom igenis kell a lányoknak és remélem, hogy sosem lesz oylan savanyú vagy kemény nő mint egyesek, hogy feladják ezt az idilli, romantikus álmot. ez hozzátartozik a nőciséghez, ettől is lágy és feminin egy nő, nemcsak a kiskosztum-rúzs-karrier tipusú. Bevezetés a családalapításhoz, otthonteremtéshez, szertartás, hagyomány. Ha nem szereted a felhajtást, akkor legyen szerényebb, de ne tagadd meg tőle, főleg ha nagyon akarja...és persze ha már igent mondasz, ne rontsd ela savanyú képeddel.
2020. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
Lám lám, szóval anyuka erőlteti a hercegnős fix ideát szegény kislányba. Nem nem vagyok megkeseredett, vagy savanyú ahogy feltételezed, csak én ezek nélkül is tudom élvezni az életet nőként.
2020. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!