Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ebben az esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ebben az esetben mit tennétek, és miért?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, nem engem érint, nem kell anyázni!

És igen, tudom, veled ilyen soha nem történhet, tudom.


Van egy fiatal pár. Összeházasodtak, felvették a lakáshitelt, babát akarnak, de az nem jön. Mind a ketten egészségesek, csak nem jön, már 2 éve. Ekkor te, a lány, magad sem tudod miért, de 1X félrelépsz és terhes leszel. Az a másik fickó, akit nem is ismersz telibe talált.


A.: Elmondod a pasidnak a történteket vagy titokban elöleted, vagy elhagyod, és nem mondasz neki semmit, de megszülöd?


B.: Azt mondod, hogy az övé, és nevelitek a kakukk fiókát?



FONTOS!!!


Ez egy anonim fórum, őszinte lehetsz, senki nem fogja tudni, hogy ki/mi vagy!

Inkább ne válaszolj, csak ne hazudj!


Megy a zöld, bármi is lesz a válaszod.



KÖSZÖNÖM!!!


2020. okt. 18. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Az elhallgatás nem olyan jó ötlet, mert bármikor kiderülhet. Ha jó a kapcsolat elmondanám mi történt és a reakciótól függene hogy együtt vagy egyedül nevelném a babát. Elvetetni nem lenne szívem.

36/n

2020. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igen lutri. Ha eltitkolja, és kiköpött "apuka" a gyerek, senkire se hasonlít, úgyis kiderül. Ez a bili mindenhogy borul, akármit is tesz. De talán jobb lenne még melegébe elmondani, mire érkezik a gyerek, hátha megbékélnek. Bár kétlem, hisz nem elég pofon az a férjnek, hogy nem tud gyereket csinálni, még meg is csalják.
2020. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteségre szavazok. Hazugságban nem lehet leélni még egy rövidebb időszakot sem, nemhogy pár évet. Beleőrülne a nő. Fájdalmas, de el kell fogadnia azt is, ha a férfi ezután nem akar vele lenni. Az embernek szembe kell néznie a tettei következményeivel.
2020. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem derulhetne ki, nem mondanam el, mert nem igaz, hogy az oszinteseg mindenek felett jo. Akkor mindenki boldogan elhetne, maximum en vivodhatnek. De kiderulhet egy betegsegnel, peldaul vert kellene neki adni, nem feltetlenul veset. Vagy genetikai rendellenesseg. Vagy valas utan a ferfi azt hinne, lehet gyereke, es esetleg nem. Mivel ez a kis valoszinuseggel torteno eset oriasi kart, traumat, tragediat tudna okozni, ezert megis elmondanam.
2020. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek ilyen nőt, én nem tudom mit tennék, de ő nem mondta el, tök vicces látni facebookon, hogy a fia egyre jobban hasonlít a volt kollégára:D azóta amúgy lett még 2 fia, ők talán már a férjétől..
2020. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvetetnem, nem akarnam valami random alak gyereket hordani es megszulni.
2020. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondos a ferfinek h megcsaltad o kidob elveteted a gyereket es ennyi.

A, megszulni semmi kepp

B, ugy is kiderul h nem az ove kinezet vertipus stb stb rengeteg dolog ami miatt lebukhat a no, es meg undorító húzás is....

2020. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám meg a babát. Ha mindketten egészségesek vagyunk, akkor össze fog jönni a közös a gyerek. Ha netán mégsem, akkor is vannak módok, pl. mesterséges megtermékenyítés a férj spermájával.
2020. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy elmondanám a páromnak. Képtelen lennék ezek után az egész életemet hazugságban leélni.
2020. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fogadod el azt a választ, hogy sosem tennék ilyet, de sosem tennék ilyet. Ha mégis, akkor az azért lenne, mert nem szeretem a párom, ero válás jönne.

De én már elváltam a szerelem hiánya miatt, tehát tudom, hogy nem tenném.

2020. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!