Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kiigazodni. Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni. Kinek van igaza ebben?

Figyelt kérdés

Férjemmel gondok vannak a kommunikációval.

Elmondom mi a baj,kivancsi lennék más véleményére.

Szóval adott egy feszült szituáció. Pl bőg a gyerek, idegesek vagyunk. Elromlott a konvektor, folyt a gáz, meg kellett oldani hogy hol aludjon a gyerek. Ingerülten beszéltem hozzá. De nyilván nem rá voltam merges, hanem egyszerűen ideges és feszült voltam. Ő is ideges volt es ingerülten beszélt. De felháborodott azon hogy én ne beszéljek így vele. Mondtam hogy nem vele van bajom hanem a szituáció az ami miatt ingerült vagyok. Nem kiabáltam, nem használtam csúnya szót. De akkor se beszéljek így vele. Mert én is fel vagyok haborodva ha ő a munkája miatt ideges, és itthon bunkó velem. Szerinte ez ugyanaz, és hogy én is raszolok hogy egy külső dolog miatt, ami ugye a munkahelye, velem ne beszéljen idegesen.

Szerintem ez nem ugyanaz. Mivel ha benne vagyunk egy adott helyzetben persze hogy ideges az ember. És nem tud nyugodtan beszélni.

De az ha ő hazajon a munkából es azert mert neki valami baja van,azert paraszt az nem oké.

Vagy nem jól gondolom?


2020. okt. 20. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha mindketten tudtok bocsanatot kerni akkor sztem nem gond de amuig azt nezitek kinel van igaza nem h nektek mit kene mashogy csinalni addig ugyanez az ordogi kor folytatodik majd.
2020. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De, pontosan ugyanaz. Ingerült egy külső dolog miatt, te is, ő is. Csak tőle ezt bunkóságnak tartod, magadtól meg nem... mert magaddal szemben megengedőbb vagy.
2020. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!