Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik(főleg) csajok mit lépjek?kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés
Na szóval a párom nagyon be akár szabályozni vettem 1 bor leggingset mivel ősz van így trendy is és Őszi kabáttal passzol is..ami takarja a feneket a párom leribizte és engem is minősített miatta..Normális rendes hűséges nő vahyok amit o ia tud különben nem lenne velem..A fenekem formás és kiemeli a bőr nadrág viszont takarja teljesen a Kabát..továbbra is bánt azzal jön hogy attól még ribis lábamon látszik au anyagja..őrületbe kerget. Mindennel van baja..sport nadrág.. hétköznapi nadrág.. ha nem az o pulcsiját veszem fel támad micel az nagyobb és takarja a popsim..viszont q sajátom nem takarja..Utcán is lehúzgalja mindig a felsőt..örülök hogy nem m1 neki de ez már beteges. Azt mondja nem beszabályozni akar csakfelt . pedig nincs mért főleg ha takarom ha még úgy döntök saját pulcsit veszek fel vahy tavaszi kabátot akkor se mutogatom magam de ő ezzel támad hohy mutogatom magam.. nem becsüli meg hogy MÁS VAGYOK..tegnap előtt láttuk hogy 1 csaj trikóba volt kidőlt dobva a melle 9 fok volt meg enis fáztam auoltan neki hogy néztem oda az q mutogatás...nyaron se colt ki semmim sosem dobtam ki q mellem és pics* Nadrágot se húztam fel..Nem jaeok el bulizni sem.. igazságtalanságnak tálalom mert tudja milyenek a mai nők és mégis piszkál és bánt.. próbáltam rá ijeszteni h elfog veszíteni. de semmit sem ér rengetegszer vitázik velem ezen.. örülhetne neki h nem mutaogazom magam.. és persze a farmer nadrág is tabu..azt se díjazza...segítsetek már tehetetlen vagyok mit tegyek már?? Kifogok szeretni így belőle hisz sérteget a vita elfajul durvára...Nem ért meg..
2020. okt. 21. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Valami lefordítaná ezt emberi nyelvre?
2020. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

nem normális ez a viselkedés. de te se vagy az, hogy eltűröd. igenis beszabályoz, ez nem féltés.

helyedben már rég leléptem volna

2020. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Es ez a korlatozo, hisztis, sertegeto, feltekeny ember neked azert jo..mert?
2020. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj biztos, hogy nem vagy egy észlény, de ha jobb élet kell ahhoz változtatnod kell!
2020. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Álltsd le! Ha nem érti, hogy nem szólhat ilyesmibe bele, akkor nem ő a neked való pár. Az egész nem rólad szól, hanem róla, mert nem tud uralkodni a féltékenységén, nem bízik meg benned, hogy tudsz nemet mondani egy esetleges bepróbálkozónak.
2020. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
A pasid fosik, hogy valaki rád mozdul.
2020. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hohy ideges vagyok azért írtam el sok mindent.
2020. okt. 21. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

7.-nek.


Ne legyél ideges, dobd ki a kanid!

2020. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez a fajta beteges féltékenység kinyírja a kapcsolatokat. Azt mondja hogy téged félt, de ez a valóságban azt jelenti hogy nem biztos magában. Úgy gondolja, hogy nem elég jó hozzád, túl jó csaj vagy neki.

A féltékenységnek soha nem az a valódi oka, hogy érted aggódik, hanem abból fakad, hogy az ember magát tartja kevésnek, és fél hogy elveszít, mert találsz jobbat. Ezt pedig úgy nyilvánítja ki, hogy rád keni a felelősséget. Aztán ezt addig csinálja, amíg végül nem igazolja magát, mert ennek hosszútávon nyilván az lesz a vége, hogy megunod, és keresel mást. Akkor meg majd mondhatja hogy ő már mióta tudta hogy egy r*banc vagy...

Szerintem minél előbb lépsz, annál jobb. Az ilyen típusú férfiak ritkán változnak meg, valószínűleg csak rosszabb lesz idővel. A gondolatát se bírják elviselni annak hogy az egójuk sérüljön, és ők a hibásak az egész miatt, képtelenek vállalni a felelősséget. Inkább rákenik a másikra.

2020. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem az anyád te meg nem vagy 5 éves óvodás hogy megmondják mit vegyél fel. Nem a tulajdona vagy a pasid viszont úgy kezel. A legjobban akkor jársz ha befejezed vele a kapcsolatod és nem hagyod hogy ráderőltesse az akaratát, az ilyen típusú történetekből nem szokott túl sok jó születni...
2020. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!