Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélés során mekkora a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés során mekkora a szexuális igényetek?

Figyelt kérdés

Mi az az átlag szexmennyiség, amire szükségetek van? Nem friss kapcsolat érdekel, hanem minimum 2 éves.

Kort, nemet is légyszi.


2020. okt. 22. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem heti 3-4 lenne, de a páromnak alacsonyabb a libidója és neki inkább a heti 2 ami jólesik. Ezer éve megszoktam, nem érint rosszul, emiatt nem hagynám el.
2020. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ja, én 32/N ő 39/F.
2020. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek más, hiába szeretnél átlagolni. Az a fontos, hogy ti ketten passzoltok -e ezen a téren, vagy legalábbis tudtok -e kompromisszumot kötni.
2020. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nálunk hasonló mint az elsőnél, nekem simán lenne igényem hetente 3-4x, neki bőven elég ha 2x szexelünk. Nem amiatt írtam ki a kérdést, mert ezzel gondom lenne, csak kíváncsi voltam kinél hogy van ez. Az biztos, hogy exemnél nekem se volt igényem heti 1nél többre, mert egyáltalán nem éreztem magam szeretve. Mostani párom a világon mindennél jobban szeret, emiatt én állandóan kívánom, de beérem azzal a heti 1-2 alkalommal is, elfogadom, hogy ő ilyen.
2020. okt. 22. 17:41
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

6-10. Számomra szép a barátnőm. A mai napig az van bennem egy kicsit, hogy "állandóan dugnám". 3 éve vagyunk együtt.


27/F, 25/L

2020. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
nekunk altalaban naponta/ketnaponta 1 alkalom a kielegito
2020. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5-ös, dolgoztok? Nem fáradtok el? Mármint nem rosszból kérdezem, ne úgy értsd, hogy kötekszem, csak nálunk például ez a fő visszatartó erő, hogy mindketten ledolgozzuk a napot, hazaérünk, kis házimunka, állatok etetése stb, kaja, 1-2 rész sorozat ha még bírjuk és alvás. Szexhez annyi energiánk van, mint gletteléshez kb. :D Hétvégén meg végre tudunk aludni sokat, barátokkal találkozni, randizni stb.
2020. okt. 22. 17:47
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk passzolnak az igények, átlag heti 3-4 szokott lenni, de van hogy egy héten csak egy, másik héten meg minden nap. Függ a hangulattól is, vagy hogy épp menstruálok-e. 7 éves kapcsolat. 28N 34F
2020. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem túl változatos a szex, orál egyáltalán nincs. Így nem kívánom annyira, és heti 1-el is beérem, nagyon max 2.

Ha lenne orál, minden nap kívánnám. Szóval a szex minőségétől is függ a dolog.

2020. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
#9 vagyok. 2,5 éves kapcsolat. 30-on felül vagyunk.
2020. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!