Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek még jövője vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még jövője vagy mindenképp szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4éve vagyunk együtt, már össze is költöztünk és tényleg szeretem őt emberileg, ő az első, akivel úgy érzem, tényleg megértjük egymást, aki melletz komfortosan érzem magamat. Nagyon sok problémán túljutott már a kapcsolatunk, de évek óta úgy érzem, hogy hullámvölgyben van a kapcsolatunk és csak párnapos jobb időszakok vannak...

Úgy érzem, hogy nem figyel rám, nem érdeklik az igényeim, nem támogat semmiben, én pedig beleszakadok már a sok magamra vállalt teherben.

Ő ebből csak annyit érzékel, ahogy látja, hogy vannak "nyugodt" időszakaim (amikor mindent lenyelek, csak már békesség legyen) és veszekedős idószakaim (amikor nem bírom már tovább).

Minden szavamra vigyáznom kell, mert bármilyen aprósággal megbánthatom, ha túl sokat vagyok a barátaimmal (pl heti 1szer vagy többször) szóvá teszi, itthon nem segít semmilyen házimunkában szinte és a pénzét nem tudom, hova szórja, de a pénzügyi terhek nagy részét is magamra vállalom.

Tényleg szeretem őt, vele képzeltem az életemet és reméltem, hogy idóvel észre veszi, hogy nem vagyok így boldog és változtat, de nem történt meg eddig. Hogyan vezethetném rá? (beszélni már próbáltam vele őszintén, nyugodtan) Nem akarok szakítani, nagyon megviselne, de nem vagyok így se boldog....



2020. okt. 24. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Négy éve vagytok együtt, de már évek óta hullámvölgyben vagytok? Ez így ebben a formában érdekesen hangzik. 🤔

Ezek szerint akkor soha nem is volt jó.

2020. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: 1-másfél éve vagyunk hullámvölgyben. Előtte is voltak kisebb problémák, de mindig megoldottuk
2020. okt. 24. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem figyel rád és nem is tudjátok megbeszélni, akkor kár erőltetni.
2020. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De miért vagy nyugodt vagy vagy veszekedős? Miért nem létezik az a verzió, hogy felnőtt ember módjára megbeszélitek a dolgokat?
2020. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezerszer ültem le vele szépen megmondani, hogy mi zavar engem és szépen megkértem rá, hogx változtasson. Mivel semmi változás nincs, ezért 2opció van: szó nélkül hagyok mindent és lenyelek mindent vagy pedig szólok. És ha szólok, hogy valami zavar, az azonnal már "nyaggatás".
2020. okt. 25. 02:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Én ugyanebben a helyzetben voltam, csak 10 évig húztam, nem volt értelme erőltetni, egyre boldogtalanabbá váltam, mindketten elpazaroltunk 10 évet az életünkből.
2020. okt. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Es konkretan ezen a faszin mit szeretsz emberileg? Nem tisztel téged, teljesen leszar, és még csak nem is erdekled. Az hogy heti egyszer odavakkant két kedves szót meg nem lesz emberileg szerethető.
2020. okt. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden erőmmet beleadtam, hogy működjön... És még mindíg kevés voltam.. Mindent feladtam és több kellett volna.. Magyarúl kizsákmányolt engem.. Túl nagy árat fizettem érte!!!
2020. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6os sajnálom,ha veled is ez volt :(

Az elején teljesen más volt, figyelt rám és mindig ott voltunk egymásnak! Nagyon nagy összhangban voltunk, senkivel előtte nem éreztem ezt és azóta ezt várom vissza, de úgy látszik, hogy már nem érek annyit neki vagy nem tudom, mi lehet a probléma, mert nem mondja...

2020. okt. 25. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Az volt a marketing időszak. Ő ilyen, amilyennek 2,5 éve látod.

Ilyen is lesz, bármeddig húzod, rontod a sorsodat mellette.

2020. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!