Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért veszi zokon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért veszi zokon, ha a párja aktívan kezdeményezi a szexet?

Figyelt kérdés

A barátommal folytatott twgnapi bestelgetes során hangzott ez el. Olyan fogalmakat használt az együttleteinkre, mint teljesítmény, amit én elővárok. Teljesen le vagyok döbbenve. Mintha gyomorszajon vágtak volna.


Azt hittem, hogy boknak veszi, hogy én kifejezem mundig, hogy kívánom és vele akarok lenni. És perszw, hogy kezdemenyezek, mert, ha nem teszem, akkor 1,5 honapig nincs szex, mert ő nem jön oda hozzám. Ezt nehéz vt lenyelnem először, de megbekeltem a helyzettel. Most meg jön ez, mintha velem lenni az valami kényszer lenne. Miért viselkedik így? Ezt tőle is negkerdeztem, erre teljesen felkapta a vizet, hogy én hisztizek.



2020. okt. 25. 07:39
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
88%
Különben neki mennyi igémye van a szexre? Erről beszéltetek?
2020. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy aszexuális a párod?
2020. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Un már téged.

Sajna ha hosszú ideje vagytok együtt előfordulhat, hogy valami baja van veled. Jól nézel ki? Nem hiztal meg?


Vagy van valakije. Bár lehet kicsit fura hozzáállás de ha másutt keresi a sexet az megint csak rád vezethető vissza, hogy valamit nem kap meg tőled amire vágyna.

2020. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A teljesítménykényszer nem szó szerint jelent kényszert. Ha így gondolod akkor félreérted a mondandóját.

Azt jelenti szerintem, hogy túlságosan teljesíteni szeretne, megfelelni neked. Ezzel az a baj, hogy nehezebben szabadul fel a szexben, egyfajta nyomást helyezel rá. Próbálj türelmesebb lenni vele.

Itt úgy is azt fogják mondani, hogy szakíts vele, ha szereted akkor nyugodj egy kicsit meg és próbáljátok a problémát megoldani.

Minden ember más és más, így a szexuális igényük, a gyakoriságot is beleértve lehet eltérő.

2020. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# Azt mondja mindig, hogy ez neki sem jó így, de semmit nem tesz ellene.


2# Ezt is fevetettem már neki, ezen megsértődött.


3# 10 hónapja vagyunk együtt és soha nem volt olyan időszakunk, hogy le sem tudtuk venni egymásról a kezünket, pedig én nagyon tepertem, hogy olyan legyen a hangulat. 10 hónappal ezelőtt tényleg jobb formában voltam, de azért annyira nem vészes a dolog, főleg hogy előtte sem volt aktívabb a nemi életünk során. Részben pedig azért is hagytam picit magamat, mert úgy vettem észre, hogy nem sokat ér, ha extra figyelmelmet fordítok a külsőmre.

A megcsalast nem tudom elképzelni, mert kb minden percevel el tud számolni, neem mintha kellene, de nem tűnik el 1-2 órákra csak úgy.

2020. okt. 25. 09:47
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
Egészségügyi, lelki gondja nincs?
2020. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4# 10 hónapja türelmes vagyok... Szerintem ez nem lesz ennél jobb már...


Csak nem értem, hogy ilyen fogalmakat miért hoz be a mi kapcsolatunkba, hogy teljesítmény, meg kényszer.

Miért nem tudja elfogadni csak úgy jónak, hogy kívánatos a barátnője számára, hogy kell a másiknak és csak élvezze ezt a helyzetet? Én osszetennem a két kezemet, ha ezt kapnám tőle vissza, de már beletorodtem, hogy ő nem ilyen.

2020. okt. 25. 09:53
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudok róla, bár mondtam már beki, hogy egy verkeringes tesztre lehet el kellenne mennie, de erre azt mondta, higy a munkahelyen van éves szűrés.
2020. okt. 25. 09:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos nehéz, én férfiként a másik oldalon állok ugyanilyen szituban, de nálunk az a gond hogy a nejem annyira elengedte magát, nem figyel az alakjára hogy már nem kívánom.
2020. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb férfi örül, ha kezdeményez a párja. Én is örülnék ha ilyen lett volna. Sok pasinak egy idő után inkább kuncsorogni kell a sexért. Itt most 10-20 évről beszélek. Ha ez 10 hónapon belül van, és ráadásul fordítva, akkor valami gáz van. És ha ilyen rövid idő alatt, és megbeszélni se hajlandó, azt be kell fejezni. Az se normális ha nem kezdeményezel másfél hónapig nincs sex. 52 évesen el se tudom képzelni, ha egy nő fekszik mellettem, nemhogy másfél hónapig, másfél óráig se bírnám. Ez a férfi dolga alapesetben, de ha a nő kezdeményez az ajándék.
2020. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!