Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha ilyen helyzetben lenne párod de nem tesz ellene?

Figyelt kérdés

Mindenért sziszeg hogy fáj a lába a dereka a keze a mindene... Akárhogy nyúlok hozzá..


Meghízott és talán ha leadná hátha nem fájna vagy legalább elmenne dokihoz de semmi már mondtam neki ezeket..


Már kedvem nincs hozzá érni meg a nyöszörgését hallgatni, de semmit nem tesz hátha jobb lenne.


2020. okt. 25. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Téged se zavar, hiszen te se teszel ellene semmit, ugyanúgy együtt vagytok.

Ő meg csak azért sziszeg, hogy ne nyúlkálj hozzá, a háta közepére se kívánja a szexet veled. Most, hogy nem kell végig szenvednie veled a dugást, részéről csak jobb lett.

Egyébként mit tudja tenni? Mondjuk ha munkahelyet vált, ott pusztultok éhen. 12-16 órát ül egy nap, persze, hogy mindene fáj.

Igazi férfi mellett nem lenne ilyen gondja, hogy neki kell eltartania, és a szex se kielégítő, nem is fájna semmije, és nem az evésbe menekülne.

2020. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor híztam meg a párkapcsolatomban, amikor már totál nem kívántam a férjemet. Ő sem engem, még amikor vékony voltam, teszem hozzá. Ahogy a kettőnk közötti érzelmi kapocs megszűnőben volt, szinte tudat alatt úgy védekeztem, hogy felépítettem magamra egy falat. Zsírból. És, hogy miért gondolom így? Mert nem ettem sokkal többet, mégis felszedtem 10 kilót. És válás után nem fogyóztam és mégis ledobtam azt a tíz kilót anélkül, hogy tettem volna érte.


Egy párkapcsolatban az egyik fél hízása sokszor intő jel.

2020. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna ha ilyen tesze-tosza nyomika lenne a párom mint te. Aki szintèn nem tesz semmit, csak nap mint nap ideböfögi a nyűgjèt a barátnőjèről.
2020. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3 +1

A barátnőd helyében már vagy másfél éve kibsztalak volna az életemből.

2020. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!