Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír a férfi?

Figyelt kérdés

Elég régóta beszélgetünk! Kisebb nagyobb megszakításokkal. 2014 óta amúgy, neki is volt akkor barátnője, nekem meg pasim. Idén márciusban mindketten szinglik lettünk. Augusztus óta volt egészen idáig 3 db randink. Az esetek nagy részében én írtam neki először, ő ritkán ír elsőnek. Akkor is csak késő este.Ha én nem írok, akkor 2 napig rám se ír. És amikor beszélünk, akkor is csak róla, meg sem kérdezi, hogy velem mi van. Nem akarok megint elsőnek írni!

Még nem feküdtünk le egymással, szombaton akart szexelni, de mivel én szégyenlős is vagyok nagyon és csak 3 randink volt, nem mertem. Most meg azóta nem írt! Miért nem ír???? Én 34, ő 35 éves. Írjak én neki?



2020. okt. 26. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felre vagy csak téve neki ha epp jobb ötlete nincs alapon.
2020. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz ettől a pasitól? Ha unatkozik és te keresed, akkor esetleg rád néz, de semmi mást nem akar. Esetleg ingyen szexet. A helyedben nem írnék neki és sürgősen elfelejteném. Semmit nem jelentesz neki.
2020. okt. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem véletlenül se feküdj le vele!

Már most is zavar (joggal) a viselkedése, mert mellőzve érzed magad, és ez megalàzó.

Ne hidd, hogyha lefekszel vele, majd máskèpp lesz, sőt!

Akkor aztán egyáltalàn nem fog írni, te pedig kihasználva érzed majd magad, amiért még sajnálni sem lehet, mert aki sosem ír rád, és nem is kérdez rólad, attól ne várj semmit. Legfeljebb jobb híjàn megdug. Azt is el lehet képzelni, milyen élvezetes lesz, ha folyton csak magáról beszél, téged meg se kérdez.

Ha mégis lefekszel vele, utána ne sírj, ha megalázó lesz. Azt sem értem, mi motivál, hogy ráírj, mert kb semmit nem tud neked adni a mellőzöttség érzésén kívül.

Ja, és nem veled van a baj, ezek gyökerek, képtelenek normálisan viselkedni bárkivel, és ha 35 éves, akkor nem is lesz már jobb.

2020. okt. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon el vagyok kenődve, nehéz lesz így dolgozni is. Tényleg semmit nem várhatók tőle.
2020. okt. 26. 07:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartalékban vagy. Ha most nem írsz neki, pár nap, pár hét múlva ő fog írni. Kicsit teper majd, mert nem akar teljesen elveszíteni. Ha odadobod magad neki, az előléptetés lesz, onnantól kezdve az állandó dugipajti megtisztelő címet viselheted. Ennél előbbre viszont nem tudsz majd lépni.
2020. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Még nem feküdtünk le egymással"


Szerencséd.


Amúgy nem vagy érdekes a számára.

Engedd el.

Vagy, ha mazochista vagy, hagyd magad továbbra is szénné alázni.

2020. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. De nem ír, nem keres. Szóval, még csak annyit se érek neki. Mondjuk eléggé fáj.
2020. okt. 26. 07:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasi ne fájjon, inkább örülj neki hogy még az előtt kiderült mielőtt lefekszel vele.

Ha meg egyedül érzed magad irhatsz nekem, velem lehet beszélgetni.

2020. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled eléggé :(
2020. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan kétszer annyi idős vagy, mint ahogyan azt a kérdésedből gondoltam.
2020. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!