Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír a férfi?

Figyelt kérdés

Elég régóta beszélgetünk! Kisebb nagyobb megszakításokkal. 2014 óta amúgy, neki is volt akkor barátnője, nekem meg pasim. Idén márciusban mindketten szinglik lettünk. Augusztus óta volt egészen idáig 3 db randink. Az esetek nagy részében én írtam neki először, ő ritkán ír elsőnek. Akkor is csak késő este.Ha én nem írok, akkor 2 napig rám se ír. És amikor beszélünk, akkor is csak róla, meg sem kérdezi, hogy velem mi van. Nem akarok megint elsőnek írni!

Még nem feküdtünk le egymással, szombaton akart szexelni, de mivel én szégyenlős is vagyok nagyon és csak 3 randink volt, nem mertem. Most meg azóta nem írt! Miért nem ír???? Én 34, ő 35 éves. Írjak én neki?



2020. okt. 26. 06:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Hehe, azért nem ír a férfi mert egy kamus picsa vagy.


Semmit sem ér a szavad.

Szóval ne sírjon a szád.


Rosszabb vagy mint az a pasi.

2020. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!