Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit lépnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit lépnétek ha a testetek miatt lenne visszautasítva a szex?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, de nem alaptalan az elutasítás mert eléggé megváltozott a teste, amit próbált is veled megbeszélni hogy így már nem olyan kívánja annyira a szexet se..nem " indítod " be őt..



A közhelyeket most hagyjuk.


2020. okt. 26. 07:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát, eléggé meglepődnék, mert konkrétan minimális a változás a testemen, ami van, az is amiatt, hogy szültem neki 2 gyereket. Ugyanúgy vékony vagyok, csak van császárhegem, és puhábbak a melleim. Ha ennyi elég lenne neki ahhoz, hogy ne kívánjon, hát... keressen jobbat, sok sikert.
2020. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj, hogy meg szoktak sertodni, ugyanakkor teljesen jogos. Volt ismerosom, aki huszonevesen azonnal eleresztette magat, ahogy volt eskuvo. Harminc kilot felszedett, pedig nem a gyerek volt ra a magyarazat, es furdoruhaban ketoldalt dzsungel fanszorrel es szoknyahosszig epilalt felig szoros labakkal nem ertette, miert nem kivanja a ferje. De meg evekig minden maradt, mig a ferj szerelmes nem lett valakibe es lelepett.

Muszaj elmondani. Nok szeretik ezert jellemtelen szar alaknak tartani a ferfit.

N

2020. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

12es jol leirta. Hiaba megy a lepontozas.


Szamomra inkabb az lenne a kinos, hogy magamtol nem kapcsoltam, masnak kellett felhivnia a figyelmem.


Jah es nem,nem Shobert Norbi ihletett!

Aki elereszti magat es egesznap mwgy a habzsi-dozsi, az bizony nem egy kivanatos szemely! Arrol nem beszelve, hogy egeszsegtelen is!


Azoknak akik lepontoztak pedig uzennem, hogy most kell elkezdeni az edzest, hogy nyarra hasonlitsatok valamire! Hajra!

2020. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azt maximálisan megértem ha betegség áll a hízás hátterében arról nem tehet( de orvoshoz lehet attól menni )


Sajnos ő olyan hogy minden olyat megtesz ami nem jár erőfeszítéssel ( rezgős tapaszt vesz meg fehérje port iszik) és ennyi. Váltig állítja fogy tőle 3hónapja mondta h már 69kg, tegnap szóba jött és azt mondja h 69kg..aha fogy..


152cmhez a 69kg sok.. semmilyen szó nem akar hatni rá még az orvosé sem. Fájnak a lábai, dagadnak fáradékony..

Ő olyan hogy majd ha lesz időm akkor!- de ha van és szólok h tornázhatnánk - felháborodik és kikéri magának nehogy már ne pihenhessek!


Én nem változtam ugyanannyi kg vagyok évek óta 179cm és 69kg..magas vékony..



Mindig más okozza a hízást nem ő a hibás..

2020. okt. 26. 17:54
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

#14


Ha nem tetszik a hozzáállása, akkor lépj le, aztán keress 40 kilós pálcikát. Az itteni rinyálásoddal nem fogsz változtatni rajta. Mindenkinek van lehetősége vàltoztatni az életén, neked is. Senki nem kényszerít rá, hogy vele maradj. Na lehet megsértődni,lszrom.

2020. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Azért ez nem olyan vészes túlsúly. 3 hónap alatt helyre lehet hozni.
2020. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen de úgy hogy nem tesz ellene pedig fáj a lába a háta tehát tünetei vannak..nem lehet
2020. okt. 26. 21:12
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből adódóan azt hittem legalább 90 kilós a hölgy,mert akkor megérteném,hogy kevésbé tartod már vonzónak,és már az egészségét is veszélyeztetné.Ehhez képest olyan túlsúlyról beszélsz,ami jó nyilván kérdés,hogy oszlik el rajta,de kb fél év alatt orvosolni lehetne.Ha hirtelen hízott,akkor meg tessék felkeresni egy orvost,és megnézetni a hormonjait stb.De hogy úgy kezeld ekkora súllyal,mint egy bálnát,szerintem az erős túlzás.Menjetek el együtt futni,kondizni szépen,ha valóban segíteni akarsz neki.Amúgy a 69 kg-al férfiként biztos nem vagánykodnék.Egy férfi ne vékony legyen,hanem izmos..
2020. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó

Nem tudom te milyen világban élsz. Azért 150 centihez 70 kiló nőként... Még férfinek is kemény lenne, nem egy nőnek. Ott bőven van 25-30 kiló felesleg ami azért nem csak hipp hopp felugrik.

2020. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!