Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek motivalatlan a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek motivalatlan a parom miatt?

Figyelt kérdés

Szeretnek sok mindent csinalni, de neki semmihez nincs kedve, amihez nekem igen, ami egy dolog, mert sok olyan dolog van, amit egyedul is csinalhatok, nem kell feltetlenul minden uj hobbiban tarsnak lennie. De neki pl nincs hobbija az itthon punnyadason kivul, igy altalaban en is ezt teszem.

Vagy pl tok szivesen atrendeznem a lakast, kifestenek, stb de neki nincs kedve, faraszto, jo igy a lakas ahogy van, csinaljam egyedul ha akarom, neki mindegy.

A jogsit ugy terveztuk, egyutt kezdjuk el, akkor tudunk egymasnak segiteni, egyutt haladni, de arra is mindig talal kifogast igy en sem kezdtem meg el.

Olyan mintha miatta ucsorognek en is egy helyben.

Szexelni sincs mar kedvem, mert annyira sehogyan nem telnek a napok, csak punnyadunk, dolgozunk es ennyi.


2020. okt. 26. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Új pasit kellene keresned.
2020. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti hogy a fenébe jöttetek össze?


Mert ezek ismerkedéskor legtöbbször annyira hamar kiderülnek.

2020. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mar sok eve egyutt vagyunk, nyilvan eleinte aktivabb eletet eltunk :D
2020. okt. 26. 12:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat olyan lapos, hogy laposabb már nem lehetne. Szerintem nem fog változtatni a pasid, hagynod kéne
2020. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Marmint ilyen hatalmas dolgok akkor sem voltak, amikkel haladt volna az eletunk, de akkoriban nem tunt fel, mert sokat randiztunk, programok, stb, szoval nem csak punnyadas volt. Most mar neha egy mozihoz sincs kedve, mert itthon filmezni kenyelmesebb.

Meg en pl szeretnek sportolni, ahhoz sem kell a tarsasaga feltetlenul, de o is mondja sokszor, hogy tok jo lenne izmosodni, de ha felhozom neki, hogy akkor menjunk egyutt edzeni, akkor aa nem, nincs kedve. Ezekkel engem is lehuz, ugy erzem, nekem sincs igy motivaciom semmihez.

2020. okt. 26. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kimentem a kertbe és hangosan kérdeztem magamat és válaszoltam.

A végén arra jutottam, hogy ez a pasas mellett nem hogy fejlődtem a 2 év alatt, hanem inkább tönkrementem. Fizikailag, érzelmileg és anyagilag is.

2020. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan tarsat valassz magad melle, akire felnezel, aki tamogat es segit mindenben, aki tarsad mindenben, nyitott azokra a dolgokra amik teged is erdekelnek.

Az amiben most vagy, az egy semmi. En is voltam ilyen kapcsolatban. Az eletkedvem is elment, eletunt lettem, semmi sem erdekelt, mig a “kedves” baratomnak ez a punnyadas volt a non plus ultra.

En sem luxus dolgokra vagytam, csak olyan dolgokra mint pl. Menjunk el egyutt kirandulni, edzeni, fozni stb.

2020. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mar szakitottunk egyszer es akkor tokre fel voltam dobva egy darabig, meg is csinaltam ezt-azt amit akartam, csak aztan hianyzott nagyon. Ha most szakitanank az tuti vegleges lenne + nem tudom, ezt hogy lehet igy talalni, az eddigi exeimmel nagyon egyszeru volt, mert sikerult totalisan megutaltatniuk magukat velem a baromsagaikkal, nem ereztem egy csepp sajnalatot sem irantuk.

Igazabol jol megvagyunk a parommal, nincsenek egyeb gondjaink, de ha elkepzelem, mennyivel elorebb tarthatnek egyedul vagy akar massal (most inkabb egyedul lennek), akkor azert eszembe jut, hogy lehet ugy jobb lenne.

2020. okt. 26. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!