Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt, minden rendben van a kapcsolatunkban, egy dolgot viszont én nehezen tudok kezelni.

Ő egy elég jómódú családból származik, a szülei, testvére a családi vállalkozásban dolgoznak. Nem ilyen többszázmilliós mértékben, de van vagyon-ingatlanok, autók, vállalkozáshoz gépek. Ezzel semmi problémám, bár én eléggé máshogy kezelem a pénzt, mivel nekem sosem volt sok. Egyébként én sem kifejezetten szegény családból származok, mindig megvolt minden ami kellett gyerekkoromban is, egyetemre is jártam, lakásvásárlásban is segítettek a szüleim. Csak nálunk az volt, hogy ott van a két szülő fizetése, abból élünk, meg spórolunk, ahol lehet. Nem dobálóztunk a szàzezrekkel. De ehhez tényleg semmi közöm, főleg hogy a párom nem ilyen, inkább spórolós, szóval passzolunk ilyen téren is.


Viszont nyilván ő is jó alapokkal indult, meg dolgozott is sokat. Neki is van több ingatlana. És hivatalosan én kevesebbről tudok, mint ami valóban van, de se vak, se hülye nem vagyok, ha valakivel együtt élsz, azért feltűnik az ilyen.

Nem irigylem, isten őrizz, még azt is megértem valahol, hogy nem mondta el, szerintem senki nem is tud róla. De mégis rosszul esik, hogy ilyen titka van. Másban őszinte velem, de azért valahol az is bennem van, hogy mi lesz, ha majd mást is elhallgat előlem?

Nem vagyok már fiatal, vele van az utolsó esélyem, hogy családot alapítsak. Ezt mindketten szeretnénk egyenként.

Szerintetek én lihegem túl ezt a dolgot vagy tényleg gáz?


2020. okt. 26. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te túlzol, neki ez a természetes, és nem igazán van köze a kapcsolatotokhoz

Meg az is lehet, hogy egyszerüen eszébe sem jut, hopgy téged érdekelne.


Nem írtad, hogy mennek nálatok az anyagiak - mármint kettötök kapcsolatában -, ha mindenki nagyrészt a saját kövedelmét költi, akkor tökéletesen rendben van.

PRoblémás csak akkor lenne, ha emiatt neked aránytalanul sokat kellene költeni a közös életetekre.

2020. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet, hgy azért nem mondja, mert bár a nevén van, de semmi köze hozzá. pl. szülőé, de az ő nevén van, mert adó, illeték,akármi szempontjából igy volt ésszerübb.
2020. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem teljesen igazad van. Lehet, hogy úgy van, ahogy a 2-es mondja ( az lenne erre az egyetlen elfogadható magyarázat), lehet, hogy nem. De ezek valóban fontos kérdések, és ha már a családalapításról fantáziáltok, akkor ideje lenne ezeket tisztába tenni.

Titkolózó-sumákoló alaktól meg ne vállalj gyereket, akkor se, ha úgy érzed, ez az utolsó lehetőséged.

2020. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá? Mi nem tudhatjuk a részleteket, az okokat, a körülményeket. És persze te is tévedhetsz.
2020. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!