Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogy reagálnátok, ha a pasitok szexi cuccokkal lepne meg?

Figyelt kérdés
Pl. lakkcsizmát, neccharisnyát vagy tüllszoknyát venne nektek, és azzal indokolná, hogy egy szexi lányhoz szexi cuccok illenek. És hogy napközben elég elképzelnie titeket valamilyen dögös szerelésben, hogy jobb kedvre derüljön.
2020. okt. 28. 15:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék, ha nem várná el, hogy kitaláljam a gondolatait, vágyait, mint egy csecsemő az anyjától. Már mondtam a férjemnek, hogy lepjen meg valami cuccal, amiben szívesen látna, de ő valahogy szégyenlős ehhez, úgyhogy mindig nekem kell újítani.
2020. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egyéb: ezektől a ruháktól kiráz a hideg. Alapból nem szeretek olyat felvenni, amit más akar rámadni, de még ha ízléses cuccról lenne szó, akkor benne lennék.
2020. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én otthonra felveszek neki bármit, utcára nem
2020. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mennyire nagyon eltérnek a válaszok. Valaki egyenesen elvárja, vagy szívesen felveszi, amit a párja szeretne, valaki meg támadásnak véli, h miért akarnak ráadni olyan ruhát, ami nem a stílusa.


Én ahhoz a csoporthoz tartozom aki nem lát ebben semmi rosszat. A ruha az csak ruha. A hálószobában meg nem kell elegáns szettet összeállítanom, meg önmagamat kifejeznem, szerencsére! Ezzel magát lepi meg, hát igen! Hahó, ez benne a lényeg. És az miért lenne baj? Örömet szerezhetek a páromnak nem?

Van azért egy kitételem: olyat nem vennék fel ami röhejes. De az neki se lenne jó ha úgy látna. Én se lepem meg férfi tangával. Ha felszedek pár plusz kilót, ő se vegyen nekem olyan ruhát ami szuper előnytelen. Azzal amúgyis vérig sértene :D De egy lakk csizma, nehezen tudom elképzelni hogy annyira előnytelen lehet. Esetleg akinek túl nagy a vádlija. Meg most amúgyis divat, persze azért utcára nem hinném h felvenném. De az én párom meg nem lep meg ilyesmivel soha :)

2020. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

"Van azért egy kitételem: olyat nem vennék fel ami röhejes."


De nekem a fent leírt cucc röhejes. Nem tudnék benne lenni röhögőgörcs nélkül. Biztos van, aki igen, azzal olyanokat tudnának szexelni, hogy nem igaz. De nem csak a külsőmtől tér el, a belsőmtől is, nem tudnék benne szexi lenni. Olyan, mintha furry-nek öltöztetne be, és szexi hörcsögnek kéne lennem.

2020. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
#15: értem. kinek mi. Mindenkinek joga van eldönteni. De azért azt te is látod, hogy említett hörcsög furry jelmez meg lakk csizma (felteszem rendes csizmát azért hordasz néha) közt nagyon nagy a különbség. Ha valaki nem tud magassarkúban járni és neki az röhejes (egyébként sztem abból sose lehet baj ha megtanul valaki és nem az esküvőjén/állásinterjún stb. csinál hülyét magából) azt még megértem. Csak nehéz elképzelni hogy a szexi-erotikus-ruhák iszonyat széles skálájáról egyetlenegy sincs ami a párodnak is tetszik meg neked is. A kérdező leírt hármat, ebből a tüll szoknya már esetleg feszegetheti a határokat, a másik kettő tulajdonképp "hétköznapi" viselet. De ezek csak példáknak írta egyébként.
2020. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

"(felteszem rendes csizmát azért hordasz néha)"


Téli lapos bundás csizmát, persze.


Se esküvőre nem fogok, se állásinterjúra nem vettem soha magas sarkút, egy darab sincs, és vannak elegáns cipőim. Látod, ez nagyon nem én vagyok. Meg maga az ötlet, ez a beöltözök, hogy levetkőzzek nekem vicces. Ugyanolyan vicces, mint a hörcsög. De biztos van legalább egy férfi, aki szintén hülyeségnek tartja ezt.

2020. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#10-zel értek egyet, ezzel magát lepi meg, nem engem. Felém ez elvárás, nem ajándék.

Plusz nem gondolnék túl sokat a kapcsolatról, ha ilyeneket mondana - mintha csak a szex miatt lenne velem, de ahhoz sem lennék jó úgy ahogy vagyok, hanem valamire szüksége lenne, amitől még szexisebb leszek.

2020. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
innen már csak egy lépés hogy iskolás kislány szerkót akasszon rám...
2020. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Iskolás lánynak sem öltöznék be, de ha olyan szerkót hozna, legalább ismer, mert az közelebb van hozzám, mint a lakkcsizmás domina.
2020. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!