Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek hogy gáz a rohadt foga?

Figyelt kérdés
Ki van rohadva az egyik foga meg akarom csináltatni neki születésnapjára csak nem tudom hogy ezt hogy mondjam el neki hogy ne sértődjön meg. Nem volt pénze eddig inkább a tanulmányaira költötte nem igénytelenség miatt nem törődött vele kihuzatni meg nem akarta. Hogy mondjam meg neki?
2020. okt. 30. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Mit kell ezen elmondani?

En biztos vagyok benne, hogy o is erzi, latja, hogy baj van egy fogaval. Ha a baratom fizetne az orvosi kezelest en egyaltalan nem sertodnek meg.

2020. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt egy kontrollra, ha húzódozik, akkor mondd meg neki, hogy a vendéged egy fogászatra.
2020. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így: "Szeretném, ha lelkileg és testileg is rendben lennél, ezért arra gondoltam, hogy el mehetnénk együtt a fogászatra és én állom a költségeket".
2020. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépen mondd meg neki.
2020. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne születésnapjára kapja ezt a fogászati kezelést, mert sajnos így lehet kiábrándítóan fog neki ez lejönni. Gondolj bele, várod a születésnapodat, hogy csináljatok együtt valami különlegeset, vagy meglepd valamivel és akkor elviszed fogászatra...hát szerintem ez elég lehangoló. Persze alapból jó ötlet lenne, csak nem szülinapra.
2020. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát ne így, hogy "Gáz a rohadt fogad.".
2020. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
mondd neki, hogy döglött macska van a lakásban, hogy ilyen büdös van, vagy rohadt gilisztát reggeliztél édesem?
2020. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a pénzhiány miatt nem csináltatta meg eddig akkor örülni fog ha felajánlod hogy kifizeted. De ajándéknak szerintem is valami romantikusabbat kéne.
2020. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves tőled, hogy fizetni szeretnéd neki, de ne születésnapjára add ezt neki, mert tényleg nagyon kiábrándító... Beszélj vele erről, de ne esztétikai oldalról közelítsd meg a témát hanem egészségügyileg, és ajánld fel neki, hogy elviszed, nehogy fájni kezdjen vagy baj legyen belőle.
2020. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kiábránditobb így megcsókolni... Add neki nyugodtan ezt
2020. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!