Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. A munkahelyén egy irodában öten dolgoznak (2 pasi, 3 csaj), nagyon összatartó csapat, barátok is. Így munkaidőn kívül is szoktak találkozni. Észrevettem hogy az egyik lánnyal nagyon jóban van a párom, talán jobban mint a többiekkel. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy igen, talán őt érzi magához a legközelebb.

Tegnap este felugrottam hozzá, van kulcsom így nem csöngettem. Pont bent ült a legjobb haverjával a nappaliban, nem hallották akkor még hogy megjöttem. Na és meghallottam hogy pont erről a csajról beszélgetnek. Kiderült hogy mielőtt összejöttünk volna a párom és a csaj egy iszogatós este után kettesben maradtak és csókolóztak. Lett volna több is, de a csaj leállította azzal hogy túl sokat ittak. Ekkor toppantam be persze rögtön elhallgattak.

Számonkértem a barátom hogy ezt miért nem mondta el nekem. Azt mondta pont azért mert csak túlkomplikálnám. Kérdeztem hogy érez-e vmit a csaj után meg hogy mi volt a csók után. Azt mondta hogy megbeszélték a csajjal hogy nagyon bírják egymást emberileg, meg vonzódnak egymáshoz, de a csaj úgy érzi hogy ez nem működne hosszú távon, a párommal biztos szakítanának max fél év után akkor meg minek felrúgni a barátságukat.

Szerintetek ilyen van? Engem ez nagyon megviselt, úgy érzem ha a csaj bármikor meggondolja magát a párom simán ugrik a lehetőségre. Ráadásul együtt dolgoznak egész nap ott lebeg előtte a kísértés. Mit gondoltok könyörgöm vki adjon vmi tanácsot!



2020. okt. 30. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
39%

A szexuális vonzódás és a szerelem két külön dolog. Nekem is van egy haverom, aki elég jó pasi objektíven nézve, ez kijelenthető, de pontosan tudom, hogy párként borzasztó lenne, így nem is tudtam beleszeretni soha és a haverom is pont így gondolja. De attól még barátokként jól kijövünk, és nem, nem gabalyodnánk össze ha alkalom adódna, mert semmi értelme nem lenne. Tényleg semmi.

Szóval igen, ilyen igenis létezik. Millióegy ember van a világon akihez szexuálisan vonzódnál, de emberi intelligenciánkból adódóan felül tudunk az ösztöneinken emelkedni.

2020. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
0%
#10 Még egy disney fan.
2020. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

Azzal van a baj, hogy nem a pasin múlt, hogy nem lett belőle több. Ki tudja, hogy ha a csaj netalán meggondolná magát, a pasi nem dobná-e ki a kérdezőt. Az is sokat elmond, hogy a pasi ezt titkolta a kérdező elől.

Nyilván mindenkinek vannak olyan emberek a párján kívül is, akihez vonzódnak, de nem beszélik ezt meg egymás között, meg nem csókolóznak. És ha már csókolóztam valakivel és vonzódom is valakihez, de aztán az illető visszautasít és összejövök mással, akkor utána igyekszem távolságtartó lenni vonzalmam tárgyával hiszen már az új párom felé vagyok elkötelezett.

Kérdező, én neked is valami ilyesmit javsolnék. Egyrészt beszéljétek át, hogy mi történik ha a csaj meggondolja magát, másrészt meg kérd meg, hogy valamennyire azért tartson távolságot a csajtól (legalább annyira, mint a másik kettőtől).

2020. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem disney gyerekek... Azért nehogy már irreális elvárás legyen, hogy a pasim ne bratyizzon azzal a csajjal, akivel csak azért nem volt semmi, mert a csaj nem akarta. De a pasim a mai napig arról az esetről beszélget a haverjával, meg puszipajtás a nővel... Nem arról van szó, hogy szerintem én vagyok a világ legjobb nője, és szerintem rajtam kívül a férjem sosem akart mást, és nem is lát meg más szép nőket. Én is éreztem már vonzalmat más férfi iránt, de nem találkozgatok az illetővel, meg nem vagyunk "barátok". Az exeimmel se bratyizgatok.
2020. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
96%

3as vagyok, azok, akik habzó szájjal nekem ugrottak hogy disney hercegnő vagyok, jelzem nektek: nincs igazatok.

Nem tagadtam egy szóval se azt, hogy az ember kapcsolaton kívül érezhet vonzalmat, hisz én magam is voltam ebben. 9 éve vagyok együtt ugyanazzal az emberrel és ezidő alatt többször is éreztem azt, hogy vonzónak tartok egy másik férfit, a különbség az, hogy ezekkel soha nem volt testi kapcsolatom a 9 év előtt se. A kérdező teljesen más szituációban van, a párja ott ül egy irodában azzal a nővel akivel már részegen összegabalyodtak és nyíltan kijelentették, hogy vonzódnak a másikhoz, de összejönni nem akarnak.

Oké, összejönni nem fognak, ennyi? Nem. Attól még bármikor alakulhat úgy, hogy megismétlődik, hisz ezt nem lehet elnyomni, úgy meg főleg nem ha egész nap össze vannak zárva megkötött kezekkel.


Nem vagyok disney fan, küzdöttünk már le olyan problémákat a párommal ami az emberek 90%ánál egy instant szakítás lett volna, én egy kitartó ember vagyok de a bizalom nem játék és semmi értelme úgy együtt maradni valakivel, hogy már fél évnél ilyeneket érzel és félsz.

6 hónap nem egy erős kapcsolat, nyugodtan kiszállhat belőle, ha nem érzi 100%osan azt, hogy megbízik az illetőbe. És nyilván ezt érzi, hiszen kiírta ide a kérdést.


Ezen felül, véleményt tudtommal bárki mondhat, én le is írtam, hogy nem akarok senkit győzködni, a saját álláspontomat írtam le. Az, hogy itt a sok kapcsolati szakértő, akik nyilván nem okkal vannak a párkapcsolati problémák témakörben reggeltől estig (:D), mindegyiknél belefér minden, a ti bajotok. Nem véletlen lehettek egyedül.

2020. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
15%

#14 Munkatársak. Tehát akkor mégse az a baj, hogy így érzi, hanem az hogy beszél róla? Vagy az hogy munkába jár?

Ha beszélek valakihez akihez egyébként vonzódom, de van párom, akkor az már árulás?

2020. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Istenem...
2020. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
29%

#15 Lenne egy kérdésem.

Mit jelent a bizalom? Hm? Mit jelent az, hogy bízok valakiben?

Az jelenti, hogy tudom, hogy nem csinál semmit?

Nem! Az tudás. A bizalom pontosan azt jelenti, hogy megtehetné, de bízom benne hogy nem teszi meg.

A bizalom pontosan azt jelenti, hogy kockára teszem azt, hogy elárulhatnak.

Te ezek szerint soha sem bíztál, te TUDOD hogy nem árulnak el. Ez a különbség.

2020. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
72%

Én kukáznám a pasit.

Te azért vagy a csaja, mert a másik csajnak nem kellett.

2020. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
85%

Miért hümmögsz? :D Tudod ha több kérdést felteszel egy válaszban, nem tudok ám úgy válaszolni mint személyesen, tehát feleslegesen hümmögsz a kérdések között. :D

Szerintem pontosan tudom mit jelent a bizalom, 9 éve bízom a páromban, de nyilván te jobban tudod ezt is. Az életben nem tudsz semmit biztosra, tehát nem TUDOM, hogy megfog-e csalni valaha, de bízom benne és ismerem őt annyira, hogy HISZEK benne hogy nem fog.

Érthető? Hm?

2020. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!