Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. A munkahelyén egy irodában öten dolgoznak (2 pasi, 3 csaj), nagyon összatartó csapat, barátok is. Így munkaidőn kívül is szoktak találkozni. Észrevettem hogy az egyik lánnyal nagyon jóban van a párom, talán jobban mint a többiekkel. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy igen, talán őt érzi magához a legközelebb.

Tegnap este felugrottam hozzá, van kulcsom így nem csöngettem. Pont bent ült a legjobb haverjával a nappaliban, nem hallották akkor még hogy megjöttem. Na és meghallottam hogy pont erről a csajról beszélgetnek. Kiderült hogy mielőtt összejöttünk volna a párom és a csaj egy iszogatós este után kettesben maradtak és csókolóztak. Lett volna több is, de a csaj leállította azzal hogy túl sokat ittak. Ekkor toppantam be persze rögtön elhallgattak.

Számonkértem a barátom hogy ezt miért nem mondta el nekem. Azt mondta pont azért mert csak túlkomplikálnám. Kérdeztem hogy érez-e vmit a csaj után meg hogy mi volt a csók után. Azt mondta hogy megbeszélték a csajjal hogy nagyon bírják egymást emberileg, meg vonzódnak egymáshoz, de a csaj úgy érzi hogy ez nem működne hosszú távon, a párommal biztos szakítanának max fél év után akkor meg minek felrúgni a barátságukat.

Szerintetek ilyen van? Engem ez nagyon megviselt, úgy érzem ha a csaj bármikor meggondolja magát a párom simán ugrik a lehetőségre. Ráadásul együtt dolgoznak egész nap ott lebeg előtte a kísértés. Mit gondoltok könyörgöm vki adjon vmi tanácsot!



2020. okt. 30. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

fú 22-es, veled komolyan vannak gondok. had tippeljek: 30-40 év közötti férfi, nagyon kevés tapasztalattal, szerinted minden nő akinek vannak határai az disney hercegnő, csak mert nálad minden beleférne, persze csak a te oldaladról.

"Miért az a tanácsod, hogy egy fél éves kapcsolatot nyugodtan vágjon a sarokba a kérdező emiatt?


És kire várjon utána? Arra aki nem vonzódik rajta kívül senkihez sem?"


Ha lennél kedves visszaolvasni a #3-as válaszomat, NEM tanácsoltam a szakítást. Segítek is, bemásolom a tanácsom: Ha te megtudsz benne 100%ig bízni akkor maradj vele, ha viszont csak egy icipici kételkedés is van benned, akkor ne, mert hosszútávon megfog őrjíteni téged


Ez szerintem így korrekt, akkor van értelme bármibe belekezdeni / folytatni, ha nincs kételkedés, mert az stresszt szül, a stressz pedig féltékenykedést és hisztizést, ami mérgező a kapcsolatot nézve. Vagy letudják normálisan kommunikálni és kitalálni valami kompromisszumot, ami a kérdezőt is megnyugtatná és a csávót sem korlátozná teljesen, vagy pápá. Igen, lehet szakítani is. Azta. 6 hónapos kapcsolatnál miért ne lehetne javasolni ezt is? Az még kvázi ismerkedős időszak, semmi komoly, igenis kilehet lépni belőle ha valami nem tetszik.

Tudod, nem kötelező elfogadni a "szart", csak mert azt hiszed más nem lesz. Ne magadból indulj ki :)

2020. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
3%

#30 Akkor nyilvánvalóan hazudsz. Lehet hogy magadnak is, lehet hogy csak a pasidnak és most nekem.

Nincs olyan, hogy tökéletes.

2020. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

no a 28-as válaszod el is árult, szegénykém, mindenkinek szamár voltál eddig?

Nekem a párommal párhuzamosan udvarolt egy másik srác is anno, tehát nemhogy szamárt választottam, hanem még válogathattam is, azért mellette döntöttem, mert iránta voltak sokkal komolyabb érzéseim. Egy normál ember ezalapján dönt, nem jön össze kevesebbel, csak hogy legyen valami.

2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%

#32

Miért ne lenne? Attól még, hogy te soha nem voltál még szerelmes, attól még létező dolog.

2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
0%

#31, #33 Ezek már elég erősen a személyemet veszik célba a tárgy helyett, de még nincsenek túl azon a ponton amire válaszolni sem érdemes.


33, Ez inkább felfogásban lévő különbség, nem az hogy én mindig a a szamár voltam. Egyszerűen csak azt mondom, hogy nincs olyan ember, aki a tökéletes hozzád. Akivel nem kötsz semmilyen kompromisszumot, nincs semmilyen vita, nincs soha semmi csak a "boldogan éltek míg meg nem haltak". Ez egy mese. Ismerős is talán. :)


31, Olvastam a válaszod, de ha ez a tanácsod azzal nettó a szakítás pártján vagy. Mikor volt olyan, hogy valakinek ne legyenek kétségei? Neked van ilyen?

2020. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs olyan, hogy tökéletes"


Olyan nincs, de az kuka, aki a haverjaival arról beszélget, hogyan smarolt mással és majdnem megsúgta.

Ez a kérdezőnek is megalázó.

2020. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

#27 Megértem az érzelmeid (írtam korábban is választ), de hidd el nekem, hogy ez egy rossz ötlet. A kapcsolatodbeli problémákat egymás között kell megbeszélni, és nem a harmadik féllel. Ha felhívod a csajt csak egy túlzottan féltékeny libának fogsz tűnni, és valószínűleg mind ő mind a pasid szemében leírod magad.

Ezt a pároddal kell elintézni, mélyen megbeszélni. Tényleg jó lenne tudnod, hogy ha a csaj meggondolná magát, visszamenne-e hozzá. Ez független a csaj véleményétől. Igazából nem tudom, mit tudna mondani neked a telfonba amitől jobban éreznéd magad. Ha közli veled, hogy soha a büdös életben nem akar semmit a pasidtól, akkor sem nyugodhatsz meg, hiszen itt nem az a kérdés hogy ő mit akar, hanem hogy a pasi melyikőtökkel lenne szívesebben.

2020. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
A #20--nak tökéletesen igaza van!
2020. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
52%
#34 A szerelem a valóság vagy az illúzió állapota?
2020. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
14%

Olvasom, olvasgatom a válaszokat. Arra jöttem rá (és ebből a meggyőződésemből nem engedek), hogy a legtöbb válasz feltételezésekre épít, de nem a konkrét kérdésre. Rajtam kívül senki nem tette fel a kérdést, hogy mikor volt az, amikor a szóban forgó férfi (a kérdező párja) csókolózott a kolleganőjével? Ezt a kérdező sem válaszolta meg eddig, de a legtöbb válasz arról szól, hogy akkor, amikor már ismerték egymást... Tudni kellene, hogy ez mikor volt.

Ha jól megnézzük az értékeléseket, elég fele-fele mértékűek. Keveset tudunk a valóságból, de már elkönyveljük, hogy úgy van, ahogyan mi a feleletet meg is adtuk.

2020. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!