Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. A munkahelyén egy irodában öten dolgoznak (2 pasi, 3 csaj), nagyon összatartó csapat, barátok is. Így munkaidőn kívül is szoktak találkozni. Észrevettem hogy az egyik lánnyal nagyon jóban van a párom, talán jobban mint a többiekkel. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy igen, talán őt érzi magához a legközelebb.

Tegnap este felugrottam hozzá, van kulcsom így nem csöngettem. Pont bent ült a legjobb haverjával a nappaliban, nem hallották akkor még hogy megjöttem. Na és meghallottam hogy pont erről a csajról beszélgetnek. Kiderült hogy mielőtt összejöttünk volna a párom és a csaj egy iszogatós este után kettesben maradtak és csókolóztak. Lett volna több is, de a csaj leállította azzal hogy túl sokat ittak. Ekkor toppantam be persze rögtön elhallgattak.

Számonkértem a barátom hogy ezt miért nem mondta el nekem. Azt mondta pont azért mert csak túlkomplikálnám. Kérdeztem hogy érez-e vmit a csaj után meg hogy mi volt a csók után. Azt mondta hogy megbeszélték a csajjal hogy nagyon bírják egymást emberileg, meg vonzódnak egymáshoz, de a csaj úgy érzi hogy ez nem működne hosszú távon, a párommal biztos szakítanának max fél év után akkor meg minek felrúgni a barátságukat.

Szerintetek ilyen van? Engem ez nagyon megviselt, úgy érzem ha a csaj bármikor meggondolja magát a párom simán ugrik a lehetőségre. Ráadásul együtt dolgoznak egész nap ott lebeg előtte a kísértés. Mit gondoltok könyörgöm vki adjon vmi tanácsot!



2020. okt. 30. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
82%

#6,#11 egyetértek

23N

2020. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
14%

#20 Remek, akkor mondd el, hogy mit tett a fickó amiért szerinted nem érdemes benne bízni?

2 dolgot tudunk róla:

- vonzódnak egymáshoz a kolléga nőjével

- beszélt erről valakivel a lakásán

Nem árulta el a kérdezőt, nem tett semmit ezen kívül.

Miért az a tanácsod, hogy egy fél éves kapcsolatot nyugodtan vágjon a sarokba a kérdező emiatt?

És kire várjon utána? Arra aki nem vonzódik rajta kívül senkihez sem?

Azért vagy disney hercegnő, mert az érvelésed mögött nem áll semmi más egy disney mesén kívül. Hm.

2020. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
88%

Tehát vonzódik egy másik nőhöz, csak mivel ő nem akar vele lenni, keresett egy második lehetőséget.

Értelemszerűen zavarna...

2020. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
90%

#22

Miért kéne olyannal együtt maradni, aki "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon választott engem? :D

2020. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de légyszí ne itt vitázzatok már. Nekem az a bajom hogy ezt a csaj részéről nem érzem igazi indoknak.

Mindketten bírják egymást, vannak ilyen belsős poénjaik, meg egyszer-kétszer elkaptam a pillantást ahogy egymásra néztek. Meg nagyon gyakran beszélnek, munkaidőn kívül is legalább hetente 2x órákig is írkálnak. Mindent tud kb a barátomról.

A csajt 2 éve megcsalta a pasija és az nagyon nagy csalódás volt neki. Félek attól hogy inkább erről van szó hogy ezért nem mert a barátommal kapcsolatba kezdeni.

Én is kérdeztem hogy ezek után mi lesz. Azt mondta mi lenne hát megbeszélték a csajjal, ennyi. Ha nem bízom meg benne azzal meg nem tud mit kezdeni.

2020. okt. 30. 13:07
 26/71 anonim ***** válasza:
87%

"Ha beszélek valakihez akihez egyébként vonzódom, de van párom, akkor az már árulás?"


AZ nem, de ők smároltak és csak azért nem lett csak dugás, mert a a csaj visszalépett. Ki tudja, máskor is visszalép-e. EZ azért hatalmas különbség.

És az sme mindegy, hogy egy ilyen vonzódás 5-10 év múlva történik meg, vagy egy friss kapcsolatban, ahol még a legnagyobbnak kéne lenni a rózsaszín ködnek.

Tekintve hogy ez a kapcsolat csak párhónapos, a probléma forrása nem megszüntethető és igencsak zavaró, nyugodt szívvel intenék búcsút a pasinak. Egyébként sme hiszem, hogy sokáig tart egy ilyen kapcsolat, ahol már az elején félre akar dugni a másik, és azóta is erről áradozik másoknak.

2020. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy fel fogom hívni a csajt és vele is beszélek mert egyszerűen nem tudok megnyugodni.
2020. okt. 30. 13:08
 28/71 anonim ***** válasza:
0%

#24 Az a rossz hírem, hogy mindig, mindenkit "ha nincs ló jó a szamár" alapon választottak. Te is így választasz. :)

Vagy szerinted létezik a "tökéletes"?

2020. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz a beszélgetéstől? Nem teljesen értem ez mit oldana meg.
2020. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

#28

Igen, számomra a párom tökéletes, és akkor is az volt mikor még csak ismerkedtünk. Nem úgy jöttünk össze, hogy az álompasim lekoptatott ezért összeszedtem valami szerencsétlent hogy legyen kit szédítenem addig, amíg valahogy le nem tudok feküdni azzal akiről igazán álmodozok. Ez nem lenne kapcsolat...

2020. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!