Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. A munkahelyén egy irodában öten dolgoznak (2 pasi, 3 csaj), nagyon összatartó csapat, barátok is. Így munkaidőn kívül is szoktak találkozni. Észrevettem hogy az egyik lánnyal nagyon jóban van a párom, talán jobban mint a többiekkel. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy igen, talán őt érzi magához a legközelebb.

Tegnap este felugrottam hozzá, van kulcsom így nem csöngettem. Pont bent ült a legjobb haverjával a nappaliban, nem hallották akkor még hogy megjöttem. Na és meghallottam hogy pont erről a csajról beszélgetnek. Kiderült hogy mielőtt összejöttünk volna a párom és a csaj egy iszogatós este után kettesben maradtak és csókolóztak. Lett volna több is, de a csaj leállította azzal hogy túl sokat ittak. Ekkor toppantam be persze rögtön elhallgattak.

Számonkértem a barátom hogy ezt miért nem mondta el nekem. Azt mondta pont azért mert csak túlkomplikálnám. Kérdeztem hogy érez-e vmit a csaj után meg hogy mi volt a csók után. Azt mondta hogy megbeszélték a csajjal hogy nagyon bírják egymást emberileg, meg vonzódnak egymáshoz, de a csaj úgy érzi hogy ez nem működne hosszú távon, a párommal biztos szakítanának max fél év után akkor meg minek felrúgni a barátságukat.

Szerintetek ilyen van? Engem ez nagyon megviselt, úgy érzem ha a csaj bármikor meggondolja magát a párom simán ugrik a lehetőségre. Ráadásul együtt dolgoznak egész nap ott lebeg előtte a kísértés. Mit gondoltok könyörgöm vki adjon vmi tanácsot!



2020. okt. 30. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
1%
#49 Sikerült megragadni a lényeget. Bármilyen példát is mondhattam volna, a lényeg hogy lesz egy olyan pont amikor a valóság betör a tökéletes világodba és szembesülni fogsz ezzel, ami fájni fog.
2020. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne ha a kérdésre koncentrálnánk mert nem tudom már tényleg mit tegyek. Szóval elmondta a csaj, hogy nem csak egyszer volt ilyen hogy majdnem lefeküdtek egymással. De ezek még mind előttem történtek. És hogy ő tiszteletben tartja hogy a barátom foglalt, nem fog köztük semmi történni.
2020. okt. 30. 14:20
 53/71 anonim ***** válasza:
17%

#52 Ennyi. Én lezártnak tekinteném ezzel a kérdést. Meg van beszélve.

Ő tiszteletben tartja, a barátod is tiszteletben tartja, gondolatbűnözés meg nincs.

2020. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
90%

#51

Ahh megjöttünk, a kötelező kárörvendő rosszkívánság. Nyugtasd csak magad ezzel, hogy ha neked savanyú az élet akkor másnak is az. :))



Kérdező, naiv vagy szerintem... egyrészt mi mást mondott volna a csaj, másrészt ettől függetlenül a "párod" gerincre vágná ha tehetné. Így sok értelme nincs egy kapcsolatnak szvsz.

2020. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
20%

#54 Ez nem így van. Szemléltetem egy példával a két hozzáállás különbségét.

Amikor nyáron a barátnőmmel strandon vagyok, vagy csak sétálunk és fagyizunk a szentendrei korzón és meglát esetleg egy tipikus 10/10es pasit és megnézi -mert látom-, akkor megkérdezem tőle, hogy "Na mivan, tetszik?" Ő teljes természetességgel azt válaszolja, hogy: "Hát igen, nem rossz pali" és nevetünk egyet rajta.

Ezzel szemben a te világodban ez így nézne ki: "Béla?! Mit forgatod a szemed? Talán tetszik az a k@@va? Hát nem én vagyok neked a tökéletes? "

Melyik a szimpatikusabb?

2020. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
78%

#42: ". Például hogy ez nem az első eset volt, már máskor is megtörtént."


Sajnálom. Ez a pasi kuka.

2020. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
88%

#55

Egyrészt mint írtam, mifelénk nem szokás proliként viselkedni, pl feltűnően bámulni idegeneket.

Másrészt nem értem, hogy az, hogy xy "nem rossz" miért zárná ki azt, hogy a páromat lássam tökéletesnek. Mármint érted, ha van egy Ferrarim és azt tökéletes autónak érzem, attól még mindig mondhatom azt egy Skodára, hogy "nem rossz". Ettől még az enyém a tökéletes számomra.

De egyébként meg hagyjuk egymást, szimplán nem tudod elfogadni hogy van aki szereti a párját és nem csak kényszerből választotta, kár a meddő vitát folytatni. :)

2020. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
0%

#57 Az az érv, hogy ilyen és semmi ehhez hasonló soha nem fog történni nagyon naiv.


A példával kapcsolatban pedig, ha egy Ferrariban ülsz megnézed a Skodákat? :)

2020. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
92%

Úristen, hogy tudtok ennyit veszekedni egy kérdés alatt.

Kérdező, ne a válaszadóktól várd a döntést, nem "együtt" kell megbeszélnünk, nem mi ismerjük a párodat, nem mi tudjuk, hogy viselkedik a mindennapokban veled, nem mi fogunk a továbbiakban vele élni. Saját szíved szerint dönts.

2020. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
89%

Még nem olvastam végig az összes kommentet de abszolut a 3/43-ast osztom (tudom ugyanaz). Én is abba a kategóriába tartozom, aki úgy a társa mellett, hogy számomra ő a tökéletes. Nem ck pózoló, meg kigyúrt, de mivel szeretem, nekem ő a legszebb...vele van kémia, vele van érzés. Két ilyen kapcsolatom volt eddig (az első meghalt), de soha nem fantáziálgattam és még csak meg se néztem mast -nekem ő volt a legjobb. Tudom hihetetlen. Most szintúgy olyan párom van aki nekem tökéletes...biztos vannak hibái, masoknak nem tetszik, de nekem aki látom milyen "belül" a legszebb... mert érzem a szeretet, a féltést, soha nem ad okot kétkedésre, ahogy én se.

Én a kérdező helyében nem tudnék bizni, ennyi. Vannak olyan ffiak akik sosem tennének ilyet amit a kérdező párja, mert felmérik illetve van annyi EQ-juk hogy forditott esetben ők sem lennének lelkesek.

2020. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!