Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt. A munkahelyén egy irodában öten dolgoznak (2 pasi, 3 csaj), nagyon összatartó csapat, barátok is. Így munkaidőn kívül is szoktak találkozni. Észrevettem hogy az egyik lánnyal nagyon jóban van a párom, talán jobban mint a többiekkel. Mikor rákérdeztem azt mondta hogy igen, talán őt érzi magához a legközelebb.

Tegnap este felugrottam hozzá, van kulcsom így nem csöngettem. Pont bent ült a legjobb haverjával a nappaliban, nem hallották akkor még hogy megjöttem. Na és meghallottam hogy pont erről a csajról beszélgetnek. Kiderült hogy mielőtt összejöttünk volna a párom és a csaj egy iszogatós este után kettesben maradtak és csókolóztak. Lett volna több is, de a csaj leállította azzal hogy túl sokat ittak. Ekkor toppantam be persze rögtön elhallgattak.

Számonkértem a barátom hogy ezt miért nem mondta el nekem. Azt mondta pont azért mert csak túlkomplikálnám. Kérdeztem hogy érez-e vmit a csaj után meg hogy mi volt a csók után. Azt mondta hogy megbeszélték a csajjal hogy nagyon bírják egymást emberileg, meg vonzódnak egymáshoz, de a csaj úgy érzi hogy ez nem működne hosszú távon, a párommal biztos szakítanának max fél év után akkor meg minek felrúgni a barátságukat.

Szerintetek ilyen van? Engem ez nagyon megviselt, úgy érzem ha a csaj bármikor meggondolja magát a párom simán ugrik a lehetőségre. Ráadásul együtt dolgoznak egész nap ott lebeg előtte a kísértés. Mit gondoltok könyörgöm vki adjon vmi tanácsot!



2020. okt. 30. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
24%

figyelj csak, amint kiteszed a pasid szűrét a következő fog történni:

EYGBŐL felhívja a csajt panaszkodni, piálgatni. Kisírja neki a szemét, aztán majd panaszkodik rád is. Utána rányomul a csajra, a csaj meg úgy lesz vele, hogy "eldobtam magamtól ezt a palit fél éve, de az felszedett egy másik nőt, aki melett már fél éve bizonyítja hogy képes járni valakivel, azt hiszem megbántam, hogy eldobtam, mert ha tudottt csajt szerezni, akkor mégiscsak jó pasi, most már nekem is kell. És most,hogy az a csaj végre dobta, itt a lehetőség, hogy most mégis összejöhessek vele." Egy hónapot nem adok neki, figyeld a facebookot, kapcsolatban lesznek.

2020. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!