Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontosabb minden mas?

Figyelt kérdés
Ha megkerem valamire (25ffi), azt halogatja, elfelejti, nem csinalja meg, ha megis, akar honapok is eltelhetnek es veszekedesek emiatt. Ha emlekeztetem mondjuk heti egyszer, mindig azt mondja majd hetvegen. Hetvegen viszont legtobbszor ki se szall a szamitogep elol, nem igazan velem foglalkozik akkor se. Erre az a magyarazata, hogy addig had eljen, amik meg nem szuletik a lanyunk, en viszont orulnek, ha csak egy fel napot foglalkozna velem, filmet neznenk, vagy barmi. Viszont ha egy haver, vagy haver jo haverja keri meg, arra egybol ugrik, vagy legalabbis rovidtavon belul. Multheten eligerkezett munkatarsa occsenek, hogy segit neki valami villanyszerelest (ez a szakmaja), de nem olyan surgos, most mentunk volna hetvegen. En lebetegedtem harom napja eleg csunyan, kaptam haziorvostol egyszemelyes kijarasi tilalmat. Ugye ezaltal en nem tudok menni (betegen amugy se megyek sehova), van, hogy heti hat napot dolgozik, ez most pont olyan het, de gondoltam lemondja es atrakja jovohetre. Hat mit ne mondjak nem mondja le es a haziorvost hibaztatja, meg engem, hogy minek hivtam egyaltalan fel(35hetes kismama vagyok) o mar lebeszelte, hogy megyunk. Ennyire fontos lenne neki a haverok tekintelye, vagy mivan?
2020. okt. 30. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Meddig akarod még az idegeidet tépáztatni egy mihaszna alakkal,

akinek egy fikarcnyit sem vagy fnotos?

2020. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mellette szoljon viszont, hogy van mikor csak ugy meglep viraggal, a kedvenc nasijaimmal, vagy valamivel amit szeretek
2020. okt. 30. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Neked az együtt töltött minőségi idő a szeretetnyelved, neki az ajándékozás. Ez meglátszik abból, amit utólag írtál. Úgy gondolja, az olykor adott ilyen-ilyen meglepetésekkel pótolhatja az együtt töltött időt. Szerintem beszélgessetek el erről, mert sanszos, hogy a kicsi születése után sem fog változni.
2020. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

#2

Gondolom rájött, hogy néha hozzádvág egy bonbont és utána jó sokáig tojhat rád következmények nélkül.

Szomorú látni, hogy ebbe a "kapcsolatba" baba érkezik. :(

2020. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy nem lehet vele beszelgetni, foleg nem komoly temakrol. Ha mondjuk megbant es elmondom neki, o nem erti, higy abba mi a banto. Vagy ha barmi komolyabb temarol beszelnek vele, mint egy bevasarlas akkor meghallgat, de semmit nem fuz hozza azon kivul, hogy hummog, meg hogy o nem beszelt ilyenekrol az elozo kapcsolataiban
2020. okt. 30. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Bocs a kérdésért, de minek lettél tőle terhes? Biztos nem azután lett ilyen.
2020. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mikor egy nő csak azért van együtt egy kisfiúval mert tud időnként normális lenni, igaz 1 hónapban egyszer. Szóval 1 a lényeg olyan kisfiúval vagy együtt akivel 0 a kommunikáció, lusta és nem érdekled!! Szerintem így terhesen is gondold át kell ez neked??
2020. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek, ilyen kapcsolatba fog születni...

Még mindig jobb ha egyedülálló anyuka leszel, mint hogy ezt az apaképet lássa

2020. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegul lemondta, de hatalmas hiszti aran. O "tobbet soha nem megy sehova es itthon fog velem ulni" eleg kurta stilusban. Him nemukent hogy lehet valaki ennykre hisztis?
2020. okt. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!