Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden és mindenki más fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden és mindenki más fontosabb mint én?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, ami hamarosan változik, mert költözik, viszont elbizonytalanodtam, mennyire lenne egyáltalán érdemes megpróbálni. A legutóbbi eset, hogy egy hónap után 3 napot együtt voltunk, minden nap közös program volt a haverjaival. Most hétköznap alig tudtunk beszélni, ma lett volna idő rá, erre szólt, hogy hívták a haverok, nem egész egy órán belül indul, ugye nem baj-e. Ez nem egyszeri eset, állandóan van valami kifogás, fontosabb dolog. Ti mit tennétek?

2017. jún. 16. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen látszik hogy nem te vagy neki a legfontosabb! Szerintem mindenképpen beszélj erről vele. Mond el neki hogy hiányzik neked és hogy bánt téged hogy a haverokat mindig előtérbe helyezi helyetted! Sok sikert a beszélgetéshez! Csak keményen! 😉
2017. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverok mindig fontosabbak, akkor lapát! Beszélgethetsz vele erről, de nem sok értelmét látom.
2017. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milliószor elmondtam neki, semmi eredménye, csak hogy én érzem magam rosszul, amiért korlátoznám.
2017. jún. 16. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

", mennyire lenne egyáltalán érdemes megpróbálni. "


Szerintem semennyire.

2017. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ti mit csináltok, amikor együtt vagytok?
2017. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!